Hlavní navigace

Léčiva si pro realizaci přechodu svého síťového operačního systému vybrala DIGI TRADE

[Tisková zpráva]

Sdílet

Léčiva si pro realizaci přechodu svého síťového operačního systému vybrala DIGI TRADE

Praha, 28. března 2003 – Společnost DIGI TRADE byla vybrána na základě výběrového řízení společnosti Léčiva, a.s. pro realizaci přechodu síťového OS na platformu operačního systému Microsoft Windows 2000 včetně přechodu na adresářové služby Active Directory a vyřešení interakce s okolními IS.

Součástí řešení přechodu je také výměna HW některých serverů a přechod na novou verzi serveru elektronické pošty Exchange 2000 instalovanou na cluster Microsoft.

Požadavek zákazníka bude dodavatelem řešen jako samostatný projekt řízený týmem za účasti certifikovaných specialistů DIGI TRADE v úzké spolupráci s pracovníky IT společnosti Léčiva, a.s. a jeho realizace bude navržena tak, aby minimálně omezila běžný provoz a uživatele IS Léčiva, a.s.

O společnosti DIGI TRADE
Společnost DIGI TRADE vznikla v roce 1994. Zajišťuje služby zaměřené na vývoj, provoz a rozvoj informačních systémů. Poskytuje řešení v oblastech řízení vztahů se zákazníky (CRM), správy dokumentů a informací (DMS), sdílení dat a aplikace pro pracovní skupiny a týmy (groupware), internet/intranet a bezpečnost IS. V oblasti podpory IS se DIGI TRADE soustřeďuje nejen na outsorcing a help desk, ale poskytuje také servisní služby při správě informačních systémů, správě sítí LAN/WAN nebo při řešení problémů, výpadků a havárií IS. Vyhledávané je i autorizované školicí středisko, které poskytuje standardní kurzy pro uživatele, kurzy kancelářských systémů na míru, specializované kurzy pro IT profesionály, certifikační kurzy a testy standardní počítačové vzdělanosti i IT profesionálů s celosvětovou platností. DIGI TRADE rovněž dodává hardware a software, poskytuje poradenství v oblasti licencí software a na přání klientů provádí softwarový audit. 

Více informací:

Zuzana Galová
21euro, s.r.o. komunikační agentura
Revoluční 13
110 00 PRAHA 1
e-mail: zuzana.galova@21e­uro.cz
Mobile: +420 777 815 099
Tel. +420 224 803 386, 388
Fax: +420 311 627 279
Web: www.21euro.cz