Hlavní navigace

Lednové programové novinky Českého rozhlasu Region

[Tisková zpráva] Český rozhlas Region připravil pro své posluchače od ledna několik programových novinek. Ve vysílání se objeví například kontaktní pořad o zdraví, životním stylu a mezilidských vztazích a na své si přijdou i chovatelé domácích mazlíčků.

Sdílet

Každý všední den po 12. hodině dostane ve vysílání Českého rozhlasu Region prostor Karambol. Živě vysílaný kontaktní pořad s předními českými odborníky o zdraví, životním stylu a mezilidských vztazích moderuje Alima Martinová.

Praktické informace založené na konkrétním příběhu poškozeného spotřebitele, včetně vysvětlení, jak postupovat v podobných případech, nabídne každou středu po 14. hodině Spotřebitelská poradna připravovaná ve spolupráci se sdružením Spotřebitel net.

Každou neděli po 10. hodině se na Regionu otevřou dveře do Světa zvířat. Radosti i starosti domácích mazlíčků bude v živě vysílaném kontaktním pořadu se známými středočeskými veterináři probírat moderátorka Markéta Sokolová.

Milovníci dechovky se mohou těšit každý den na 18. hodinu, kdy startuje Dechovka na přání. Přání posluchačů doručená prostřednictvím telefonního záznamníku, webového formuláře nebo klasické pošty bude plnit moderátorka Iveta Chlumská.

Český rozhlas Region je regionální stanice Českého rozhlasu pro obyvatele a návštěvníky Středočeského kraje. V průběhu dne svým posluchačům poskytuje nepřetržitý proud informací převážně regionálního charakteru (zprávy každou hodinu, ráno každých 20 minut, regionální předpověď počasí a dopravní servis), aktuální i náročnější publicistiku, kvalitní hudbu a zábavu. Večer a v noci vysílá pořady určené národnostním a sociálním menšinám, komponované hudební speciály i pořady kontaktní a slovesně-zábavné. Ke stěžejním pořadům Českého rozhlasu Region patří talk show Jana Rosáka Tandem, dále rozhovor K věci Tomáše Pancíře s významnou osobností veřejného života na aktuální středočeské téma, pořad o vaření Pochoutky, jehož autory jsou Naďa Konvalinková a Patrik Rozehnal, a v neposlední řadě i hudební pořad U muziky s Josefem Zímou a pravidelný týdeník o zahrádkaření a kutilství Hobby magazín Eduarda Hrubeše.

Český rozhlas Region vysílá ve středních Čechách na frekvencích Mělník 87,6 FM; Beroun 88,4 FM; Benešov 99,0 FM; Příbram 100,0 FM; Mladá Boleslav a Nymburk 100,3 FM; Rakovník 100,4 FM; Kutná Hora, Kolín a Kladno 100,5 FM.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).