Hlavní navigace

Česká hitparáda s novým moderátorem Lejlu Abbasovou střídá Jakub Kuba

[Tisková zpráva] Praha, 16. března 2009 – Česká hitparáda na hudební televizi Óčko bude mít od pátku 20. března nového moderátora. Průvodcem pořadu se po Lejle Abbasové stane další stálice Óčka Jakub Kuba.

Sdílet

Jakuba Kubu znají diváci Óčka například z DJ Diváka, Inboxu anebo někdejšího pořadu Jak já to vidím, v němž známé tváře komentovaly klipy různých hudebních žánrů.

„Česká hitparáda je můj oblíbený pořad už od začátku jeho vysílání. Pořadí klipů totiž neurčují diváci svým hlasováním, ale skuteční fanoušci, kteří jsou ochotni za muziku zaplatit a CD s hudbou si legálně koupit. Vychází totiž z oficiálních prodejních statistik Mezinárodní federace hudebního průmyslu – IFPI. Hitparáda tak divákům nabízí přehled titulů, které se v uplynulém týdnu prodávaly nejvíc,“ prozradil Jakub, který je známý jako rázný odpůrce pirátského stahování. „Hodně se těším na rubriku Výtah, která dává prostor mladým začínajícím kapelám,“ prozradil Jakub a dodal: „Kdo ví, třeba díky Výtahu objevíme nové Chinaski, Lucii nebo Support Lesbiens.“ Jakub v hitparádě střídá moderátorku Lejlu Abbasovou, která díky svému postu tiskové mluvčí ministra pro lidská práva Michaela Kocába musela ukončit veškeré své komerční závazky.

Českou hitparádu vysílá Óčko každý pátek od 18:00 hodin a v repríze pak v neděli v 10:00.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).