Hlavní navigace

Lenovo představuje nový notebook G550 pro domácnosti a malé firmy

[Tisková zpráva] Praha, 6. srpna 2009 - Společnost Lenovo představuje nový notebook G550 určený pro domácnosti a malé společnosti, které hledají moderní technologie a prověřenou kvalitu za výhodnou cenu.

Sdílet

„Lenovo G550 je cenově dostupný notebook, který je vhodný nejen do kanceláří, ale i pro domácí využití, a to zejména díky své multimediální výbavě,“ říká Robert Janásek, marketingový manažer Lenovo pro Českou republiku a Slovensko.

Tenčí a lehčí notebook řady G s novým designem je k dispozici v černé barvě v matném a lesklém provedení. Notebook je vybaven displejem s poměrem stran 16:9, DVD mechanikou a u vybraných modelů také HDMI výstupem. Díky své výbavě je tedy vhodný nejen pro kancelářskou práci, ale také například pro sledování filmů v pohodlí domova.

Notebook Lenovo G550 je dále vybaven plnohodnotnou klávesnicí včetně numerické části, vestavěnou kamerou a technologií rozpoznání obličeje VeriFace pro snadné přihlášení. Uživatelům umožňuje připojení přes WiFi, Ethernet nebo volitelně přes Bluetooth. 15,6palcový notebook Lenovo G550 s 320GB pevným diskem je postaven na procesorech společnosti Intel a obsahuje až 4 GB vysokorychlostní paměti. Nejvyšší konfigurace je vybavena také výkonnou grafickou kartu NVIDIA.

Ceny a dostupnost
Notebook Lenovo G550 je již nyní dostupný za cenu od 9.990 Kč do 14.990 Kč bez DPH podle konfigurace.

O společnosti Lenovo
Společnost Lenovo je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců špičkové výpočetní techniky. Obchodní model společnosti Lenovo je postaven na inovacích, efektivním provozu a úsilí o maximální uspokojení zákazníka, přičemž společnost zároveň významně investuje na rozvíjejících se trzích. Společnost Lenovo v dnešní podobě vznikla akvizicí divize osobních počítačů IBM a dnes se věnuje vývoji, výrobě a prodeji spolehlivých, vysoce kvalitních, bezpečných a snadno použitelných technologických produktů a služeb pro zákazníky z celého světa. Hlavní výzkumná centra společnosti Lenovo se nachází v japonském Yamatu, čínském Pekingu, Šanghaji a Šenzenu a v americkém Raleighu. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).