Hlavní navigace

Lenovo se postará o zákazníky, majitele notebooků s novými procesory Intel

[Tisková zpráva] Praha, 4. února 2011 – Společnost Lenovo představuje v návaznosti na nedávné oznámení společnosti Intel, které potvrdilo problém v nově uvedeném chipsetu Intel 6 Series, speciální servisní program umožňující zákazníkům, kteří si zakoupili notebook, kterého se tento problém týká, využít bezplatnou výměnu základní desky ihned, jakmile budou potřebné díly k dispozici.

Sdílet

Mezi dotčené modely Lenovo v ČR patří pouze notebook IdeaPad Y560p (Part Number: 59063692), který již byl v omezeném množství dodán koncovým zákazníkům. K 1. únoru 2011 společnost Lenovo zastavila dodávky veškerých výrobků s chipsety Intel 6 Series celosvětově a tedy i distribuci modelu IdeaPad Y560p v České republice.

Lenovo spolupracuje se společností Intel na technických podrobnostech a další informace bude průběžně zveřejňovat. Lenovo si za svými produkty stojí a spokojenost zákazníků je pro něj klíčová. Proto pokud někteří z nich nebudou spokojeni s programem výměny základní desky, pokusí se s nimi Lenovo najít alternativní řešení, včetně vrácení plné ceny. 

O společnosti Lenovo

Lenovo je přední  světový výrobce počítačů, který poskytuje uživatelům  špičkové produkty postavené na moderních technologiích. Lenovo patří celosvětově k lí­drům v oboru, a to díky zaměření  na výzkum, vývoj, inovace a kvalitu. Vedle etablované řady business notebooků ThinkPad rozšířilo Lenovo své portfolio také o řadu IdeaPad, určenou převážně domácím uživatelům. Tyto notebooky a netbooky nabízí špičkové technologie ruku v ruce s čistými liniemi, lehkostí a moderním designem. Lenovo má ve své nabídce i all-in-one počítače ThinkCentre a IdeaCentre, pracovní stanice, servery a řadu dalších počítačových doplňků. Další informace o společnosti Lenovo jsou k dispozici na www.lenovo.cz nebo na Twitteru: http://twitter­.com/lenovocz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).