Hlavní navigace

Lepší domácí Internet s AVM

[Tisková zpráva] U příležitosti již tradičního veletrhu CeBIT, který proběhl počátkem března v německém Hannoveru, představila společnost AVM GmbH nejnovější verze svých oblíbených a osvědčených produktů řady AVM Fritz!, které jsou primárně určeny domácnostem nebo menším firmám.

Sdílet

Na prvním místě je třeba zmínit koncová zaříze­ní řady AVM Fritz! Box WLAN, které  v sobě kombinu­jí vše potřebné pro vysokorychlostní  přístup k Internetu prostřednictvím ADSL nebo CATV. To zahrnuje rovněž možnost sdílet toto připojení v rámci domácí počítačové sítě pomocí kabelů nebo bezdrátové technologie WLAN, dále pak řešení pro vysoce kvalitní IP telefonii s podporou bezdrátových přístrojů DECT a v neposlední řadě zařízení nabízí funkce media serveru pro domácí multimediální zábavu. 

Dva další produkty pak slouží pro snadnou a rychlou realizaci bezdrátové sítě. Prvním z nich je širokopásmový WiFi 802.11abgn USB klient AVM FRITZ!WLAN USB, který umožňuje bezdrátově připojit k síti PC, notebooky a další zařízení vyba­vená USB portem. Pokud uživatelé potřebují rozšířit pokrytí své bezdrátové sítě, poslouží jim AVM FRITZ!WLAN Repeater, opět s podporou WiFi 802.11abgn. 

Pro hlasovou komunikaci je určen multifunkční  telefonní přístroj AVM FRITZ!Fon, který v sobě kom­binuje DECT telefon s rozšířením CAT-iq pro HD telefonii pro komfortní integraci telefonních a internetových služeb. Mezi jeho další funkce tak patří také on-line příjem e-mailů a přehrávání hudby pro internetová rádia a podcast. 

Koncová zaříze­ní AVM Fritz! zákazníkům nabízí kompletní spektrum služeb pro broadband přístup k Internetu, drátová i bezdrátová data, hlas a televizi s pokrytím celé domácnosti. Mimořádný důraz je přitom kladen na jednoduchou instalaci, konfiguraci a obsluhu, tak aby i málo zkušení domácí uživatelé mohli pohodlně využívat všechny dostupné funkční možnosti produktů AVM Fritz!. 

Více informací o kon­cových broadband zařízeních řady AVM Fritz! můžete získat na stránkách

http://www.ges­tocomm.cz/ges­to-communications-kategorie-koncova-zarizeni-avm-pro-broadband-pripojeni-k-internetu.htm 

Distributorem zařízení AVM pro Českou republiku a Slovensko je společnost Gesto Communications.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).