Hlavní navigace

LÉTAJÍCÍ RYBY A DALŠÍ ZAJÍMAVÉ REPORTÁŽE UŽ TUTO NEDĚLI VE SVĚTĚ 2008 NA OBRAZOVKÁCH TELEVIZE PRIMA!

[Tisková zpráva] Věděli jste, že ryby létají? A pokud ano, tušili jste, že dokážou vydržet ve vzduchu neuvěřitelných 45 sekund? Jste-li překvapeni, pak si nenechte ujít další vysílání pořadu Svět 2008 již tuto neděli v Televizi Prima. „Reportáž o létající rybě jsme našim divákům prostě museli zprostředkovat. Je to unikátní záběr, který pořídil muž na trajektu v moři nedaleko Japonska,“ vysvětluje dramaturg pořadu Jan Kudláček a dodává: „Je to vlastně let o život. Ryba vylétne nad hladinu, aby unikla dravcům, kteří by ji chtěli sežrat!“ Záznam létající ryby, který pořad Svět 2008 svým divákům ukáže, je nejdelším pořízeným záznamem z letu ryb.

Sdílet

Kromě záznamů ze života pod vodou a nad vodou se však už nyní můžeme těšit na další reportáže. Čeká nás úžasné mořské divadlo v podobě úchvatného tance hejna sardinek. Dozvíme se, jak se vyrovnat s příchodem tornáda a jak se chovat při ohrožení tímto živlem. Pokud se chcete stát kosmonauty, dozvíte se, kdo hledá zaměstnance na tuto pozici a kolik zájemců se na ni hlásí.

Celkem třináct reportáží čeká na diváky v nedělním Světě 2008 na obrazovkách Televize Prima od 9.10 hodin. Pořadem provází moderátor Josef Kluge.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).