Hlavní navigace

Létáme se SERVERY.CZ

[Tisková zpráva]

Sdílet

Létáme se SERVERY.CZ

Globe Internet, s.r.o., provozovatel hostingové služby SERVERY.CZ, spouští dnes velkou soutěž o nevšední letecké výlety nad památkami Středních Čech.

Každý zájemce, který si v období od 15. srpna do 10. září 2001 zřídí nový internetový server na libovolné doméně, nebo na SERVERY.CZ přesune server od jiného poskytovatele, má možnost prožít jedinečný zážitek a vidět známá místa z nové perspektivy. Letová trasa zahrnuje zajímavosti jako jsou hrady Karlštejn, Křivoklát nebo Vranovská přehrada.

„Chtěli jsme pro naše budoucí klienty připravit něco unikátního a domnívám se, že letecký dárek je tím zážitkem, na který se hned nezapomíná“, říká společník Globe Internet Jakub Ditrich a dodává: „Pro zlepšení našich služeb je důležité poznat zákazníky osobně a pořádání podobných akcí nám umožní v neformální atmosféře zjistit jejich přání a potřeby“.

Bližší podmínky této akce jsou uvedeny na adrese http://letame­.servery.cz

Pro více informací kontaktujte:

Mgr. Jakub Ditrich
Globe Internet, s.r.o.
Pláničkova 1, 162 00 Praha 6
Tel.: 02/3536 5000
Fax: 02/3536 5009
E-mail: jakub.ditrich@glo­be.cz

Služba SERVERY.CZ byla zprávou spol. Internet Info z 04/2001 identifikována jako největší hostingový servis v ČR. V současnosti služby SERVERY.CZ využívá pro svojí prezentaci na internetu téměř 6.000 klientů. Informace o službě jsou k dispozici na adrese http://servery.cz, nebo na emailu info@servery.cz.

Elektronickou verzi této TZ naleznete na adrese: http://tz.globe.cz
Grafické podklady společnosti Globe Internet jsou na: http://globe.cz/gra­fika/globe