Hlavní navigace

LETIŠTĚ HLÁSÍ NÁVRAT

[Tisková zpráva] Letecká společnost Central Airlines obnovuje provoz – tentokrát prázdninový. Jako své domovské Letiště si zvolila Televizi Prima. Ředitel CA kpt. Roman Fila (Bob Klepl) potvrdil, že jejich letadla budou odlétat opět z Primy, a to pravidelně každé úterý a čtvrtek ve 20.00 hodin.

Sdílet

Na palubě letadel Central Airlines cestující opět přivítá tým stevardů, který vede Karel Halama (David Matásek). Určitě se rádi setkáte se sympatickou letuškou Annou Holubcovou (Anna Šišková) nebo s její poněkud chaotickou a neschopnou, zato velice atraktivní kolegyní Petrou Antlovou (Zuzana Norisová). V kokpitu se vystřídají rozvážný kpt. Vítězslav Blatný (Vladimír Kratina) s atraktivním a tajemným Robertem Schindlerem (Pavel Řezníček). Zprávy ze života na malém sportovním letišti bude přinášet Václav Schindler (Maroš Kramár), který se snaží kromě své práce vychovávat i svého osmnáctiletého syna Tomáše (Vojtěch Dyk).

Na první letní let s týmem Central Airlines a jejich přáteli, kolegy a známými se můžete těšit již v úterý 23. 6. 2009.

Seriál Letiště byl poprvé vysílaný v roce 2006 a celkem se odvysílalo 118 dílů. Pro Televizi Prima ho vyrobila společnost FilmBrigade. Podle námětu Petra Zahrádky a scénáře Ondřeje Provazníka seriál režírovali Jaroslav Fuit, Jakub Sommer a také autor námětu Petr Zahradník. Televize Prima nyní Letiště reprizuje v rámci letního vysílacího schématu.