Hlavní navigace

LETIŠTĚ ODSTARTOVALO NATÁČENÍ DRUHÉ ŘADY

[Tisková zpráva] Divácky velmi oblíbený seriál Letiště se chystá na odlet druhé řady. Natáčení celkově 34 dílů je již v plném proudu. „První epizodu odvysílá televize Prima 27. srpna od 20.00 hodin. Ani v podzimním schématu tak neochudíme diváky o původní příběhy v pondělních a středečních večerech,“ řekl výkonný ředitel televize Prima Petr Chajda.

Sdílet

Letiště přichystalo řadu novinek, herecké řady se rozrostly o nové postavy. Jednou z nejvýraznějších posil je Linda Rybová, která ztvární pilotku Violu Antošovou. „Kariéra je pro Violu na prvním místě. Prezentuje se jako sebevědomá cílevědomá svobodná žena. Nestojí o děti a rodinu, být pilotkou je pro ni vším. Viola hraje golf, má smysl pro humor a sklony pomáhat druhým,“ prozradil producent seriálu Letiště Petr Bílek. Mezi další nové tváře patří například Jaroslav Plesl, Jitka Nerudová, Jana Stryková a další.

Vedle nových postav se představí divákům také nová prostředí. „Abychom zatraktivnili seriál a dosáhli větší autentičnosti, rozhodli jsme se vytvořit nová prostředí. Jedná se o kokpit letadla, rozšířenou letištní halu, dále byty pilotů, konkrétně bratrů Schindlerových a také nové pilotky Violy. Přibude i vila novomanželů Blatných. Není to výčet všech nových dekorací, zbytek uvidí diváci na obrazovkách,“ nechtěl prozradit více Petr Bílek.