Hlavní navigace

Letní Microsoft ITchallenge 2008 již 12. července

[Tisková zpráva] Již přes stovku přihlášených startujících i několik firemních týmů evidují organizátoři letního závodu na horských kolech v rámci série Microsoft ITchallenge 2008. Celý víkend 12. - 13. července v Semicích u Písku slibuje opět reprezentativní setkání lidí z celé IT branže, trochu sportu i dobrou zábavu.

Sdílet

PRAHA, PÍSEK, 5. červen 2008 – druhý ročník letního Microsoft ITchallenge, závodů na horských kolech, se uskuteční v sobotu 12. července v Semicích u Písku. Akce bude součástí jednoho z podniků Galaxy série 2008 – MTB. Závody jsou určeny všem, kdo pracují v IT průmyslu nebo v IT odděleních nejrůznějších firem.

Krásná trať v délce 45 km vedoucí píseckými horami, profesionální pořadatelské zázemí, dobrá parta, možnost potkat se opět s lidmi z celé IT branže, bohatý celodenní doprovodný program v party stanu i okolí, malé závody i další aktivity pro děti, v neděli pak třeba prohlídka královského města Písku nebo organizovaná lehká cyklovyjížďka jeho okolím, to vše jsou silné argumenty pro to, vzít celou rodinu do jihočeského Písku a strávit tam krásný víkend.

Závodníci budou soutěžit o hodnotné ceny, ve hře je například herní konzole Xbox 360 od partnera sezóny, společnosti Microsoft, dále „all inclusive“ víkendový wellness pobyt, automobil BMW dle vlastního výběru s plnou nádrží na víkend, dvě vstupenky na koncert kapely R.E.M. a spousta dalších cen. V party stanu se bude podávat občerstvení a během celého dne i večera zahraje pražská blues&beatová kapela Dobrá pěna (www.dobrapena.cz).

Veškeré informace, aktuality i přihlašovací formuláře jsou na oficiálním webu Microsoft ITchallenge – www.itchallenge.cz