Hlavní navigace

Letní Microsoft ITchallenge 2008 bude ve velkém stylu

[Tisková zpráva] Od veleúspěšných lyžařských závodů v obřím slalomu ve Špindlerově mlýně uběhlo jen pár týdnů a dnes, na první jarní den, odtajňují organizátoři série Microsoft ITchallenge podrobnosti o letní části – závodech na horských kolech.

Sdílet

PRAHA, PÍSEK, 21. březen 2008 – druhý ročník letního Microsoft ITchallenge, závodů na horských kolech, se uskuteční v sobotu 12. července v Semicích u Písku. Závody budou součástí jednoho z podniků Galaxy série 2008 – MTB závodů pro širokou veřejnost.

Na loňský úvodní podnik ITchallenge na horských kolech, který se jel v září 2007 v Soběslavi, a na únorové klání v obřím slalomu ve Špindlerově mlýně naváže letos 12. července další ročník závodů na horských kolech pro všechny profesionály i přiznivce IT – letní Microsoft ITchallenge 2008. V duchu hesla „…spolu a bezpečně“ pokračuje i úspěšná spolupráce s hlavním partnerem sezóny 2008 – společností Microsoft.

Organizátoři vybrali pro tentokrát krásnou trať o délce 45 km, díky níž si závodníci projedou hezké trasy Píseckými horami. Účastníci se mohou těšit na profesionálně zorganizované závody, na skvělou, přátelskou atmosféru, na „staré známé tváře“ i spoustu nových závodníků v komunitě ITchallenge, kteří přijedou zlákáni dobrou pověstí těchto závodů a příslibem krásného víkendu v jižních Čechách. Bude se bojovat o skvělé ceny, například o „all inclusive“ víkendový wellness pobyt. Organizátoři spolu s partnery chystají mnohá překvapení, utajena prozatím zůstává mj. i hlavní cena závodů. Vše bude postupně odkrýváno na oficiálním webu Microsoft ITchallenge – www.itchallenge.cz.

O dobrou náladu se na závodech po celý den i večer opět postará živá kapela, k mání budou zkušební jízdy vozy BMW, chystá se i další doprovodný program. V party stanu se bude podávat občerstvení, doslova na dostřel bude krásné královské město Písek se svými památkami, zejména nejstarším kamenným mostem ve střední Evropě. To vše jsou záruky dobře stráveného času třeba i pro celé rodiny.

„Vše nasvědčuje tomu, že závody Microsoft ITchallenge si získávají výborné renomé a pověst mezi lidmi z IT branže,“ uvádí duchovní otec celého podniku ITchallenge, Otta Matoušek, a dodává: „vynikající ohlasy na zimní podnik – závody v obřím slalomu ve Špindlu – nás utvrdily v tom, že jdeme dobrou cestou a že podobná setkávání lidé z branže velmi vítají. Co je větším potvrzením spokojenosti než téměř dvě stovky závodníků, přes tři sta hostů skvěle se bavících v party stanu a mnohá slova chvály a uznání. Takže i na léto se už moc těšíme.“