Hlavní navigace

Letní osvěžení s TrustPortem!

[Tisková zpráva] Brno 18. 7. 2008 – Společnost TrustPort, a.s., významný producent bezpečnostních řešení, připravila pro svoje zákazníky razantní letní slevy a další výhody.

Sdílet

V rámci letního osvěžení nabízí TrustPort, a.s. svým zákazníkům produkty určené k ochraně koncových stanic – TrustPort Antivirus a TrustPort PC Security – s 50% slevou.

Zakoupený software bude navíc možné zdarma upgradovat na nové verze uvedených produktů, s pokročilou funkčností obohacenou např. o antiphishingovou kontrolu nebo rodičovskou pojistku. Uvedení těchto verzí je plánováno na 1. října 2008. Navíc každá zakoupená licence bude mít prodlouženou platnost o 3 měsíce na 15 měsíců.

Prodloužení platnosti licence o tři měsíce se vztahuje také na serverová řešení pro firemní klientelu – TrustPort Internet Gateway a TrustPort WebFilter. Uvedené slevy a výhody platí v období od 18. července do 15. září 2008.

TrustPort Antivirus je moderní antivirový program určený k ochraně pracovních stanic Windows, který se dokáže vypořádat se všemi typy dnešních počítačových infekcí. Důkazem může být obsazování nejvyšších příček v různých testech detekčních schopností antivirových programů.

TrustPort PC Security je komplexní řešení pro ochranu a bezpečnost dat určené pro použití na pracovních stanicích a noteboocích. Obsahuje antivirový program, antispam, antispyware, personální firewall, program pro skartování elektronických dat, aplikaci pro použití elektronického podpisu a nástroj pro on-line šifrování na virtuálním disku.

TrustPort Internet Gateway je moderní modulární řešení, které přímo na úrovni internetové vstupní brány spolehlivě ochrání počítačovou síť před nevyžádanou e-mailovou komunikací a před útoky škodlivých kódů v elektronické poště a z webových stránek. Řešení je optimalizováno pro zpracování vysokých objemů přenášených dat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).