Hlavní navigace

LETNÍ POŘADY ČESKÉHO ROZHLASU REGION

[Tisková zpráva] Prázdniny se přiblížily do své poloviny a na Českém rozhlasu Region stále můžete poslouchat speciální letní pořady a rubriky.

Sdílet

Speciální letní vydání Hobby magazínu si pro posluchače přichystal Eduard Hrubeš. S mikrofonem vyrazil na chaty, chalupy a zahrady známých osobností. S nimi si povídá o radostech i strastech života chalupářského. K tomu vždy přidá tématické reportáže, které většinou mají s danou osobností nějakou souvislost. Do konce prázdnin navštívíme zahradu a domek zpěváka Dalibora Jandy, chalupy herečky Jaroslavy Obermaierové a zpěvačky Petry Janů, zahradu známého moderátora Přemka Podlahy a chaloupku herečky a moderátorky Nadi Konvalinkové. Hobby magazín Eduarda Hrubeše vysílá Český rozhlas Region každou sobotu po desáté hodině.

Pokud váháte, kam ve středních Čechách vyrazit na výlet, neměla by Vás minout speciální letní rubrika Tip na výlet. Soňa Jindrová všem posluchačům Českého rozhlasu Region každý den v 08:10 a 15:50 poradí nějaké zajímavé místo či oblast, kde je ve Středočeském kraji hezky, kde se dá něco vidět a zažít.

Se začátkem léta spustil Český rozhlas Region také novou rubriku Radiobazar. Ten je určen pro soukromou inzerci posluchačů. Každý všední den ve 13:30 můžou posluchači v našem vysílání nabídnout cokoliv k prodeji, výměně či projevit svůj zájem o koupi něčeho, co už jiní třeba nepotřebují. Je otevřen také nabídce a poptávce po pracovních místech v regionu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).