Hlavní navigace

Letní program Z1 – nové dokumenty a reprízy toho nejlepšího

[Tisková zpráva] Televize Z1 odvysílá v létě 20 premiér nových dokumentů, které přinesou inspiraci pro všechny milovníky cestování a adrenalinu.

Sdílet

Oblíbený „Globe Cooker“ Fred Chesneau provede kuchyněmi v Mexiku, Japonsku, na Madagaskaru a v Řecku. Jeho kolega, neméně charizmatický Diego Buňuel, zavede diváky v rámci nového seriálu „Neříkejte mé matce“ do nejnebezpečnějších míst na zemi, aby si v Kábulu zahrál golf s místními moderátory hitparády, nechal si ušít neprůstřelné sako v Kolumbii, podíval se na spartakiádu v Severní Koree a prošel se po Svaté zemi. Další cestovatelská série „U mě doma“ seznámí diváky s naprosto nečekaným způsobem života v Austrálii, Indonésii, Japonsku a USA. Ve třetí sérii „Země krásná neznámá“ připomene Yann-Arthus Bertrand divákům kdo jsou „Hrdinové přírody “, „Co na etiketě nenajdete“ a jak přichází „Konec ropy“.

Motoristy potěší série filmů o automobilových a motocyklových fenoménech 20. století – „Ráj Brouků“ o legendárním VW Beetle, „Moje krásná amerika“ o neuvěřitelně udržované flotile amerických veteránů, která je stále v provozu na Kubě, „Legendární motocykl Ural“, jehož výroba nepřestala od války až dodnes a „Storia Vespa“ o historii skútru, který začal novou epochu přemisťování v Itálii.

1 v létě zopakuje i úspěšné série „Hrdinové SAS“ a „Láska k penězům: Úplný průvodce globální krizí“.

Oblíbený diskusní pořad „Interview Z1“ poběží o prázdninách v repríze, takže diváci budou moci shlédnout to nejlepší, co jim třeba během pracovního roku uniklo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).