Hlavní navigace

Letní setkání prodejních kanálů COMFOR a Triline v duchu pravé moravské zábavy

[Tisková zpráva] Ostrava, 30. 9. 2009 – Prezentace dvou desítek výrobců z oboru IT, na dvě stě účastníků z řad vendorů a resellerů a atmosféra moravského venkova, to vše charakterizovalo letní setkání prodejních kanálů COMFOR a Triline. Na přelom srpna a září je v Hotelu Medlov připravila společnost AT Computers a jak již tradičně se stala příležitostí pro diskusi nad novinkami v portfoliu firmy a dalších plánech známých výrobců počítačové techniky.

Sdílet

Originální doprovodný program spojený s moravským vínem, slivovicí, kroji, písněmi a tancem se spolu s přednáškami a workshopy nabitými zvučnými IT značkami projevily na velkém zájmu prodejců a resellerů. Na setkání prodejního kanálu COMFOR, které se uskutečnilo 27. a 28. srpna, přijelo přes 190 hostů, na které čekaly prezentace takových značek, jako jsou Acer, Asus, Canon, Microsoft nebo Toshiba.

Setkání výrobců, distributora a resellerů prodejního kanálu Triline se těšilo podobnému zájmu. Proběhlo hned následující týden, ve čtvrtek 3. a v pátek 4. září, a pořadatelé z AT Computers zde přivítali dvě stovky účastníků. Opět nechyběla špička mezi výrobci IT, novinky představily třeba značky Lexmark, HP, OKI, Samsung nebo TomTom.

Společnost AT Computers je největším českým výrobcem a předním distributorem kvalitních počítačů značek AutoCont, Comfor, Premio a Triline.

O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).