Hlavní navigace

Letní soutěž Prima COOL pro nápadité vynálezce přemisťování

[Tisková zpráva] Televize Prima COOL připravila pro všechny kreativní nadšence letní soutěž s názvem Nejšílenější TOP přesun! Na ty, jejichž návrhy na bláznivou formu přemístění s využitím vlastních sil zvítězí, čekají akrobatické lety.

Sdílet

Soutěž je volně inspirovaná nápaditými reportážemi pořadu Top Gear. Než se tento motoristický magazín vrátí na obrazovky s logem COOL, mohou si všichni, kdo mají rádi kreativitu, zasoutěžit. Stačí poslat od 4. 7. do 21. 8. fotografii, na níž bude soutěžící zachycen, jak se co nejšílenějším způsobem – pomocí vlastní lidské síly – přemisťuje z místa na místo.

Podle toho, kdy bude snímek pomocí webového formuláře na adrese www.prima-cool.cz vložen do soutěže, zobrazí se v jedné ze sedmi soutěžních galerií. Od 11. 7. přibude každý prázdninový týden jedna. Návštěvníci galerie budou po dobu sedmi dnů oceňovat snímky svými hlasy a dva nejoblíbenější soutěžní příspěvky poputují do závěrečné osmé galerie. Zde počet hlasů určí výherce první, druhé a třetí ceny. Každý soutěžící se může zúčastnit soutěže jen s jedním soutěžním příspěvkem (po celou dobu trvání soutěže). Ti účastníci, kteří neobdrží potřebný počet hlasů, si však nemusejí zoufat. Ze všech příspěvků bude vybírán ještě jeden vítěz, jenž obdrží Cenu Prima COOL, udělovanou pracovníky televize podle jejich úsudku. Ať už se tedy šílený přesun některého ze soutěžících objeví v kterékoli galerii a získá třeba i mizivý počet hlasů od návštěvníků stránek, stále má šanci. Jediným kritériem hodnocení bude vždy pouze stupeň šílenosti přesunu. Výherci soutěže budou zveřejněni 6. 9. na webu televizní stanice.

Na oceněné „přemisťovací kreativce“ čekají netradiční výhry, které nabídne LETECKÉ AKROBATICKÉ CENTRUM ČR. Výherce 1. místa a Ceny Prima COOL si s odpovědným pilotem odlétá na akrobatickém speciálu Sukhoi Su-29 soutěžní akrobatickou sestavu s tzv. „show prvky“. Soutěžící, který získá druhý nejvyšší počet hlasů, bude moci okusit leteckou sportovní sestavu s pilotovaným akrobatickým kluzákem MDM 1 FOX. Také výherce třetího místa zažije vzrušení z přemetů, překrutů, výkrutů, zvratů, souvratů a vývrtek, a to s cvičným akrobatickým letounem Zlín Z 242. Všechny lety trvají asi 15 minut a budou uskutečněny se zkušenými piloty v okruhu letiště Moravská Třebová, Staré Město.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).