Hlavní navigace

Letní televizní program skupiny Nova

[Tisková zpráva] Diváci televize Nova se mohou těšit na adrenalinem nadupané léto! S českými a slovenskými celebritami se vydáme do Buenos Aires, kde nás čeká pořádná dávka napětí a zábavy v premiéře světově úspěšné gameshow WIPEOUT Souboj národů! Dále nás čeká premiéra amerického seriálu Lidský terč, návrat do minulosti v podobě seriálů Plechová kavalerie a Hospoda, ale i premiérové řady oblíbených seriálů Kriminálka Miami a Kobra 11. Na obrazovku se vrátí úspěšný projekt TV Nova Soukromé pasti, který v době svého prvního uvedení vzbudil mimořádný společenský ohlas. Připraveny jsou i filmové premiéry a osvědčené filmové hity, romantická Tisíc a jedna noc bude vysílána po dvou dílech a diváky jistě potěší i repríza prvního televizního románu Pojišťovna štěstí.

Sdílet

Letos v létě půjde na obrazovkách televize Nova opravdu o přežití! Přičiní se o to premiéra úspěšné gameshow Wipeout, které se zúčastní devět českých a devět slovenských celebrit. Na samé dno fyzických a psychických sil si sáhnou mimo jiné herci Bára Munzarová, Nikol Moravcová, Martin Trnavský a Maroš Kramár, moderátoři Ondřej Brzobohatý, Tomáš Kraus a Lenka Šoóšová, fotbalista Tomáš Skuhravý, “missky“ Bára Kolářová a Romana Šramlová či módní návrhář Fero Mikloško. O pěstní souboje, dramatické situace, zvláštní efekty či erotické jiskření však nebude nouze ani v dalších letních pořadech televize Nova, především v úspěšném americkém seriálu Lidský terč (Human Target). Byl natočen podle stejnojmenného komiksu Lena Weina a Carmina Infantina, kteří se rovněž scenáristicky podíleli na TV sérii. Pořádnou porci napětí nabídne rovněž premiérová VIII. řada Kriminálky Miami – čeká nás dalších 24 komplikovaných příběhů, jejichž rozuzlení je opět na šéfovi forenzní laboratoře v Miami-Dade Horatiu Caineovi a jeho odborně mimořádně zdatném týmu. A pozadu rozhodně nezůstanou ani hrdinové premiérové XV. řady Kobry 11, nejúspěšnějšího evropského akčního seriálu všech dob, v němž ovládnou obrazovku odvážní muži z týmu dálniční policie v čele s téměř nezničitelným Semirem Gerkhanem a jeho v pořadí již šestým parťákem Benem Jägerem.

Na obrazovku se vrátí diváky i odborníky oceňovaný projekt Soukromé pasti – cyklus televizních filmů na závažná společenská témata, jako je prostituce, homosexualita, euthanasie, umělé oplodnění, sexuální zneužívání dětí a další, ve kterém se objevily populární české i slovenské herecké osobnosti. Na své si přijdou i milovníci starší české televizní produkce, pro něž si televize Nova přichystala seriál osvědčené tvůrčí dvojice Jaroslav Dietl – Jaroslav Dudek Plechová kavalérie, vyprávějící příběh party kombajnérů z Nepomuku, kteří se vydávají na žně napříč Československem. Porci „čistokrevného“ českého humoru přinese do našich domovů kultovní sitcom televize Nova z roku 1996 Hospoda. Rázný hostinský v podání Petra Nárožného roztočí pípu už v červenci 2011, aby jeho štamgastům Jiřímu Menzelovi, Janu Potměšilovi, Janu Kanyzovi a řadě dalších při vyprávění neuvěřitelně zábavných historek ze života příliš nevyschlo v hrdlech. Milovníky romantických příběhů potěší repríza