Hlavní navigace

Léto s Óčkem

[Tisková zpráva] Praha, 15. června 2010 Hudební televize Óčko jde do léta naplno. Celý červenec a srpen bude z vysílání cítit léto a prázdniny. Významným prvkem ve vysílání budou festivaly. Óčko se stalo partnerem těch nejvýznamnějších tuzemských festivalů, m.j. Mezi ploty, Votvírák, Sázava Fest, Keltská noc, České a Moravské hrady či Open Air Festival. Atmosféru letních hudebních festivalů divákům přiblíží nejen reportážemi, ale především speciálními hodinovými pořady Inbox Speciál z festivalu, které budou vysílány každý pátek od 20,00 hod a v repríze v sobotu v 18,00 hod.

Sdílet

Každý z dílů Inbox Speciál se bude věnovat vždy jednomu festivalu. Kromě rozhovorů s interprety a záznamů jejich vystoupení, se diváci mohou těšit i na pohled do zákulisí. Každý pátek bude odvysílán pořad DJ divák Speciál z různých letních lokalit v ČR a na Slovensku.

Óčko myslí i na ty, kteří nebudou mít možnost se na speciály nebo na živé vysílání dívat. Všechny speciály a moderované pořady budou umístěny na stránkách Óčka na Stream.cz www.stream.cz/ocko . Pořady a videa na těchto stránkách již přesáhly hranici 1.000.000 zhlédnutí a jsou stále oblíbenější.

Novinkou je možnost sledování živého vysílání Óčka přes iPhone. Óčko se stalo první hudební televizí na světě, která tuto aplikaci nabízí, a to zdarma, stačí si pouze stáhnout aplikaci z iTunes. K dispozici jsou varianty „video“ a „audio“. Kvalita streamu je ovlivněna dostupností datových služeb. Aplikace podporuje všechny rychlosti počínaje GPRS, EDGE, 3G a Wifi. V případě nízkého datového toku se aplikace automaticky přepíná do režimu pouze audio. Součástí aplikace je také EPG s aktuálním programem.

„V aplikaci je připravena i možnost zpoplatnění. Tuto variantu budeme ještě vyhodnocovat, dle zátěže aplikace a množství uživatelů tuzemských a zahraničních. V budoucnu bychom chtěli aplikaci rozšířit o informace o aktuálně hraném klipu“, říká technický ředitel Óčka Lukáš Hnilička.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).