Hlavní navigace

Letuska.cz nabízí platbu letenek přes superCASH

[Tisková zpráva] Cestovní a dopravní agentura Asiana zavádí platební nástroj superCASH na portálu Letuska.cz.

Sdílet

10. března 2009 – SuperCASH – nový způsob hotovostní platby nabízí zákazníkům cestovní agentura ASIANA na portálu pro rezervaci letenek – Letuska.cz.

K platbě slouží unikátní čárový kód, který je vygenerován zákazníkovi při rezervaci letenek online. Platba se provádí na terminálech Sazka a.s., které jsou dostupné po celé republice, i 24hodin denně.

„Tímto krokem vycházíme vstříc zákazníkům, kteří objednávají služby a internetu, a preferují platby v hotovosti. Při rezervaci letenky jednoduše zašktrnou „platba superCASH. K platbě stačí zákazníkovi vytisknout unikátní čárový kód, který Letuška vygeneruje při rezervaci, a navštívit nejbližší místo s terminálem Sazka, a.s. a zaplatit v hotovosti. Do deseti minut má Letuška informaci o platbě, může tak letenku okamžitě vystavit, vysvětluje Štefan Novosad, Online project manager portálu Letuska.cz“

Jelikož je platba připsána na účet během deseti minut, zrychluje SuperCASH celý proces vystavení letenky. Další výhodou je možnost vygenerovat čárový kód zpětně, např. pokud se zákazník později rozhodne upřednostnit tuto platbu a letenky zaplatit pomocí platební brány superCASH.

„Portál Letuska.cz nabízí nejenom možnost rezervace 24 hodin denně, ale díky SC také možnost platby v hotovosti 24 hodin denně včetně sobot a nedělí. Zákazníci, kteří preferují hotovostní platby, nemusí čekat, až bude mít jejich banka otevřeno a mohou zaplatit takřka okamžitě, dodává Štefan Novosad.“

O společnosti ASIANA
Společnost ASIANA je průkopníkem v internetovém (on-line) prodeji letenek a dalších cestovních služeb již 15 let . Od roku 1993 patří k největším tuzemským cestovním a dopravním agenturám, mezi jejíž hlavní aktivity patří provoz online rezervačních systémů souvisejících s cestováním www.letuska.cz a www.superletus­ka.cz. Její služby pro korporátní klienty jsou ceněny významnými státními institucemi i soukromými firmami. Další její významnou činností je provoz autobusové linky Praha – Karlovy Vary.

ASIANA je držitelem řady prestižních českých a mezinárodních ocenění, například Nejlepší IATA agentura v ČR nebo Effectiveness Awards. ASIANA patří podle Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe mezi 50 nejrychleji se rozvíjejících technologických společností ve střední Evropě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).