Hlavní navigace

Letuška vás dopraví i na golf

[Tisková zpráva] Ode dneška mohou klienti portálu Letuška.cz létat také za golfem. Umožní to spolupráce s týmem profesionálních trenérů společnosti GOLF & COUNTRY CLUB HODKOVIČKY, a.s., kteří zájemce doprovodí do atraktivních destinací tohoto sportu.

Sdílet

Praha, 1. listopadu 2008 – Zbrusu nový produkt představila v těchto dnech cestovní agentura Asiana. Na stránkách oblíbeného portálu www.Letuska.cz představila novou sekci golfových zájezdů. Ve spolupráci s GCC Hodkovičky nabízí speiální golfové zájezdy pro jednotlivce i firemní klienty, pokročilé i začátečníky.

Produktová manažerka Asiany Pavla Pulchartová k tomu dodává: „ Vzhledem k rostoucí poptávce jsme se rozhodli vytvořit oddělení, které se bude zabývat pouze golfovou oblastí. Náš tým prodejců je vyškolen profesionálními trenéry, dlouholetými dodavateli, ale především má praxi a zachovává vysoký profesní standard, na který jsou naši klienti zvyklí už 15 let. Pro širokou nabídku golfových zájezdů jsme se rozhodli vytvořit samostatnou golfovou sekci na portálu www.Letuska.cz/gol­f.“

„Golf už dávno není hrou, nedostupnou pro širokou veřejnost – je celosvětově stále oblíbenějším sportem a zaznamenává obrovský růst právě v ČR,“ podotýká ředitel GCC HODKOVIČKY ing. Daniel Ebermann. "Naši klienti jsou zvyklí na vysokou úroveň služeb, a proto se nepřetržitě snažíme nabízet více, lépe a levněji. Pro partnerství s portálem Letuska.cz jsme se rozhodli díky kvalitním, prověřeným službám, které nabízí na trhu cestovních služeb již řadu let.“

„Na stránkách Letuska.cz věnovaným golfu najdete i speciální nabídky. Teď například ryze golfový zájezd do Portugalska pro všechny, kteří si chtějí během zimy snížit HCP, nebo nechtějí zahálet a zároveň si rádi vylepší hru. Profesionální trenérka Renata Brýdlová, která patří mezi přední tváře GCC HODKOVIČKY, provede klienty tréninkem a hrou na nejlepších portugalských hřištích,“ doplňuje Pavla Pulchartová z cestovní agentury Asiana.

Portál Letuska.cz připravil pro členy golfových klubů v ČR ještě jednu speciální akci. Každý, kdo se prokáže se klubovou registrací, má nárok na slevu 500Kč na jakoukoli letenku, zakoupenou do 31. 12. 2008 přes portál Letuska.cz.