Hlavní navigace

Letuška vás dopraví i na golf

[Tisková zpráva] Ode dneška mohou klienti portálu Letuška.cz létat také za golfem. Umožní to spolupráce s týmem profesionálních trenérů společnosti GOLF & COUNTRY CLUB HODKOVIČKY, a.s., kteří zájemce doprovodí do atraktivních destinací tohoto sportu.

Sdílet

Praha, 1. listopadu 2008 – Zbrusu nový produkt představila v těchto dnech cestovní agentura Asiana. Na stránkách oblíbeného portálu www.Letuska.cz představila novou sekci golfových zájezdů. Ve spolupráci s GCC Hodkovičky nabízí speiální golfové zájezdy pro jednotlivce i firemní klienty, pokročilé i začátečníky.

Produktová manažerka Asiany Pavla Pulchartová k tomu dodává: „ Vzhledem k rostoucí poptávce jsme se rozhodli vytvořit oddělení, které se bude zabývat pouze golfovou oblastí. Náš tým prodejců je vyškolen profesionálními trenéry, dlouholetými dodavateli, ale především má praxi a zachovává vysoký profesní standard, na který jsou naši klienti zvyklí už 15 let. Pro širokou nabídku golfových zájezdů jsme se rozhodli vytvořit samostatnou golfovou sekci na portálu www.Letuska.cz/gol­f.“

„Golf už dávno není hrou, nedostupnou pro širokou veřejnost – je celosvětově stále oblíbenějším sportem a zaznamenává obrovský růst právě v ČR,“ podotýká ředitel GCC HODKOVIČKY ing. Daniel Ebermann. "Naši klienti jsou zvyklí na vysokou úroveň služeb, a proto se nepřetržitě snažíme nabízet více, lépe a levněji. Pro partnerství s portálem Letuska.cz jsme se rozhodli díky kvalitním, prověřeným službám, které nabízí na trhu cestovních služeb již řadu let.“

„Na stránkách Letuska.cz věnovaným golfu najdete i speciální nabídky. Teď například ryze golfový zájezd do Portugalska pro všechny, kteří si chtějí během zimy snížit HCP, nebo nechtějí zahálet a zároveň si rádi vylepší hru. Profesionální trenérka Renata Brýdlová, která patří mezi přední tváře GCC HODKOVIČKY, provede klienty tréninkem a hrou na nejlepších portugalských hřištích,“ doplňuje Pavla Pulchartová z cestovní agentury Asiana.

Portál Letuska.cz připravil pro členy golfových klubů v ČR ještě jednu speciální akci. Každý, kdo se prokáže se klubovou registrací, má nárok na slevu 500Kč na jakoukoli letenku, zakoupenou do 31. 12. 2008 přes portál Letuska.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).