Hlavní navigace

Společnost Cleverlance Enterprise Solutions dosáhla v roce 2007 konsolidovaného obratu 623 milionů Kč

[Tisková zpráva] Praha, 27. března 2008 – Společnost Cleverlance, přední dodavatel otevřených SW řešení ve střední Evropě, vytvořila v roce 2007 obrat 623 milionů Kč, z toho 564 milionů Kč představuje konsolidovaný obrat ve vlastních výkonech. Většina obratu je tvořena vlastními službami, dále prodejem licencí a SW. Meziroční nárůst obratu v porovnání s rokem 2006 představuje 30%, počet zaměstnanců se zvýšil z 350, na konci roku 2006, na současných 530 a stále roste. Fluktuace zaměstnanců se pohybuje do 8 %.

Sdílet

„Cleverlance nejen dosáhla, ale dokonce překročila svůj plán obratu pro rok 2007, vděčí za to především svým zaměstnancům, kteří odvedli špičkovou a profesionální práci. I v roce 2007 byla společnost Cleverlance ohodnocena podle žebříčku „Technology Fast 50“ v regionu střední Evropy, sestavovaného společnosti Deloitte, jako nejúspěšnější český poskytovatel SW. V průběhu roku jsme zrealizovali desítky projektů pro naše dlouholeté i nové klienty z oblasti financí a telekomunikací. Na konci roku jsme ohlásili akvizici společnosti AEC, díky které jsme rozšířili portfolio služeb Cleverlance o bezpečnostní služby. Jedná se především o konzultace, bezpečnostní audity, penetrační testy, implementace bezpečnostních řešení a outsourcing řešení bezpečnosti IS. Tato akvizice se plně projeví až v roce 2008,“ doplnil Dobromil Podpěra, Chief Executive Officer.

Rok 2007 byl pro Cleverlance také rokem rozšiřování řady partnerství. Především se Cleverlance stala prvním BEA Premier Partnerem v ČR a SR. Cleverlance také zahájila spolupráci s Vysokou školou manažerské informatiky a ekonomiky v oblasti databází.

Mezi přední klienty Cleverlance patří například Komerční banka, Česká pojišťovna, O2 Telefónica, Vodafone, ČSOB Leasing, VÚB Bratislava, T-Mobile SR, Česká spořitelna, GE Money Bank, DHL, Raiffeisen banka, GPE, SITRONICS Telecom Solutions, Direct pojišťovna nebo ING.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).