Hlavní navigace

Lexa z Comebacku hledá holku na Nova.cz

[Tisková zpráva] Akce Holka pro Lexu, kterou uspořádal pro diváky původního „nováckého“ sitcomu Comeback internetový portál Nova.cz, zaznamenává obrovský ohlas. Do boje o místo po Lexově boku se přihlásilo 1700 dívek, a dokonce i několik chlapců.

Sdílet

Praha 15. ledna 2009 – Internetová soutěž o místo po boku Lexy, kterého v seriálu Comeback hraje Matouš Ruml, byla vyhlášena 31. prosince 2008 během silvestrovské zábavné megashow televize Nova Mejdan roku z Václaváku. Jen během následujících čtyřiadvaceti hodin na ni reagovalo prostřednictvím internetové pošty bezmála tisíc zájemkyň i zájemců.

Do středy 14. ledna 2008 zaslalo své fotografie 1700 kandidátů na ztvárnění role Lexovy partnerky, z nichž bylo vybráno 20 nejpůvabnějších. Ty budou usilovat o přízeň veřejnosti od čtvrtka 15. ledna 2009 na internetové adrese www.nova.cz/co­meback. Každá finalistka má současně svůj deníček na stránkách www.blog.cz, v němž se bude snažit své šance co nejlépe zúročit. Pro dívku, která by si měla v budoucnu zahrát Lexovu partnerku v oblíbeném sitcomu Comeback, mohou návštěvníci internetových stránek hlasovat až do 29. ledna 2009.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).