Hlavní navigace

LG představuje 22“ LCD monitor s propracovaným designem

[Tisková zpráva] Praha, 27. února 2007 --- Společnost LG Electronics, která patří mezi světové špičky v oblasti výroby a vývoje LCD panelů, přichází na český trh se zajímavou novinkou. Vůbec poprvé bude na trhu k dispozici 22“ LCD monitor s modelovým označením LG L226WT, který kromě vyspělých technických parametrů a širokoúhlého obrazu vyniká také velmi zdařilým designem.

Sdílet

LCD monitor je vybaven novým panelem s kontrastním poměrem dosahujícím až 3000:1 v dynamickém módu a dobou odezvy na úrovni 5ms. Také pozorovací úhly tohoto modelu nezůstávají pozadu a hodnoty 170 stupňů v obou směrech jsou pro něj samozřejmostí. LCD monitor LG L226WT má k dispozici veškeré potřebné vstupy a výstupy, včetně plně digitálního rozhraní DVI.

Monitor LG L226WT je vybaven technickou novinkou v podobě funkce eZ zooming, díky které mají uživatele možnost pomocí tlačítka na monitoru zvětšit si vybranou oblast.

Monitor je plně certifikován pro nový operační systém Microsoft Windows Vista, což dokazuje přítomností sRGB barevného prostoru, DDC/CI komunikace a podporou protokolu HDCP. O velmi rozumné investici svědčí také spotřeba energie, která nepřekročí 45W a splnění všech potřebných ergonomických norem včetně TCO2003.

„Do obliby zákazníků stále více přicházejí širokoúhlé monitory a to nejen pro kancelářské, ale i pro domácí použití. Chceme našim zákazníkům nabídnout možnost výběru, a proto jsme se rozhodli rozšířit naše portfolio a k 24 palcovému modelu, který jsme uvedli koncem minulého roku, přidáváme nový 22 palcový monitor,“ říká Radek Forman, IT Key Account Manager LG Electronics CZ.

Monitor LG L226WT bude na českém trhu k dispozici od února 2007 za cenu 10 200 Kč vč. DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).