Hlavní navigace

LG představuje nové webové stránky pro mobilní telefony

[Tisková zpráva] Praha, 2. listopadu 2006 --- Společnost LG Electronics spustila novou internetovou prezentaci týkající se mobilních telefonů LG na adrese www.lgmobile.com. Českou verzi uživatelé naleznou na www.lgmobile.cz.

Sdílet

Nový portál vychází vstříc všem uživatelům a fanouškům mobilů LG. Vedle standardních informací a servisní podpory nabízených modelů obsahuje portál širokou nabídku zábavy, členství v LGmobile klubu a informace o chystaných novinkách. Mimo to je uživatelům k dispozici Centrum uživatelské podpory, které jim poskytne všechny požadované informace o mobilních telefonech LG.

Produkty LG se vyznačují skvělým designem a ani webová prezentace v tomto směru není výjimkou. Vše je zabaleno v decentním černo-červeném designu připomínajícím vlajkovou loď sortimentu mobilních telefonů – model LG Chocolate.

Společnost LG Electronics chce zprovozněním nové stránky podpořit komunikaci mobilních telefonů a především dále posílit podporu a pomoc zákazníkům a zájemcům o mobilní telefony LG. Je samozřejmostí, že veškerá nabídka – ať už zábavního obsahu nebo technického poradenství – je pro uživatele mobilních telefonů LG zdarma. Webová prezentace na adrese www.lge.com resp. cz.lge.com nadále zůstává hlavním portálem společnosti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).