Hlavní navigace

LG přidává s novými produkty další rozměr ke 3D

[Tisková zpráva] Nové možnosti pro 3D hraní her i domácí kina

Sdílet

Praha, 17. srpna 2010 — LG Electronics představilo svůj první 3D notebook (model LG R590 3D), který přináší všechny benefity 3D nyní navíc v přenosné formě. Mimo něj LG chystá uvedení ještě 3D monitoru a 3D projektoru, čímž nabídne kompletní portfolio 3D výrobků pro hraní her a domácí kino.

První 3D notebook LG R590 3D
Pro vytvoření skvělého 3D efektu bez nutnosti ukládání do vyrovnávací paměti je LG R590 3D s 15,6palcovým displejem vybaven procesorem Intel® Core™ i7 s čipovou sadou HM55. Grafická karta NVIDIA® GeForce® GT335M zahrnuje 1 GB vyhrazené DDR3 grafické paměti.

Tento nový notebook podporuje SRS Tru-Surround HD a zaručuje tak ještě živější zážitek ze 3D. Volitelnou možností je Blue-ray mechanika, která si hravě poradí jak s 2D, tak s 3D obrazem, v obou případech v HD rozlišení. Navíc nainstalovaný TriDef software dokáže převádět videa z 2D do 3D, a to v reálném čase, takže o 3D obsah nebudete mít s LG R590 3D rozhodně nouzi.

Přibalené polarizované brýle pomáhají redukovat únavu očí během sledování obsahu ve 3D. Navíc vzhledem k tomu, že brýle nemají žádné vnitřní obvody nebo baterie, jsou velmi tenké a lehké a bez problémů je můžete nosit společně s notebookem.

3D monitor W2363D
Nejnovější 3D monitor LG W2363D byl vyvinut speciálně pro nadšence do počítačových her. S vysokým Full HD rozlišením, dynamickým kontrastním poměrem 70 000 : 1 a obnovovací frekvencí 120 Hz poskytuje monitor W2363D ostrý obraz vysoké kvality a senzační barvy. Díky mědi použité ve výplni elektrod displeje se může W2363D pochlubit mimořádně vysokým jasem 400 cd/m².

Vysoká obnovovací frekvence monitoru W2363D značně eliminuje momenty, kdy dochází kvůli rychlým scénám k rozmazání obrazu. Hladší a realističtější přechody významně redukují únavu očí, a to i při dlouhodobém používání.

W2363D je také vybavený herním módem, který optimalizuje nastavení při hraní her. Automatická změna jasu zamezuje namáhání zraku a přizpůsobení poměru stran si poradí se zkreslením ve všech rozměrech. Pokud jde o zvuk, tak technologie SRS Tru-Surround HD přináší tu nejlepší možnou reprodukci zvuku, v režimu Thru si můžete vychutnat absolutně čistý zvuk i v těch nejrychlejších akčních scénách.

CF3D: první Full HD 3D projektor
Trio představených 3D produktů uzavírá projektor CF3D. Celosvětově jediný projektor, který zvládne přenášet obraz ve Full HD rozlišení přes jedinou čočku.

Vzhledem k tomu, že projektor promítá obraz o velikosti až 200 palců, můžete se s ním těšit na skutečný zážitek ze sledování domácího kina. Se světelností 1250 ANSI lumenů ve 3D (2500 ANSI ve 2D) a kontrastním poměrem 7 000 : 1 poskytuje CF3D realistické obrazy a vtahuje tak diváky přímo do děje. Projektor je dodávaný s 6 páry polarizovaných brýlí, takže 3D promítání si užijete i s celou rodinou či přáteli.

Ze všech tří zmíněných produktů bude na českém trhu k dispozici pouze monitor W2363D.