Hlavní navigace

LG Shine bude mít evropskou premiéru, na náš trh se chystá na jaře

[Tisková zpráva] Praha, 5. února 2007 – Společnost LG Electronics uvádí na evropský trh svůj pozoruhodný nový mobilní telefon LG Shine. V Evropě se objeví nejdříve ve Velké Británii, a to již 7. února 2007. Britská premiéra je prvním krokem v rámci celoevropského uvedení. V České republice a na Slovensku by se telefon měl objevit během 2. čtvrtletí 2007. Na stejné období pak plánuje společnost LG uvést na trh další dvě novinky: modely KG130 a KP202. Jde o elegantní véčko a klasický telefon pro méně náročné uživatele.

Sdílet

Od listopadového uvedení na domácí trh již společnost LG prodala v Koreji více než 180 000 telefonů značky Shine, přičemž každý den se stále prodává přes 3500 kusů. Jako druhý telefon (po modelu LG Chocolate) z prestižní edice Black Label Series již přístroj Shine vzbudil ve světě mimořádnou pozornost. Upoutal především díky široké obrazovce o rozměru 2,2 palců, která má při vypnutí zrcadlový efekt, multifunkčnímu rolovacímu ovladači a celokovovému tělu.

“S přístrojem Shine společnost LG opět posunula hranici možností v oblasti designu mobilních telefonů,” domnívá se Michal Stauch, Sales Manager GSM divize LG Electronics CZ, oficiálního obchodního zastoupení pro LG v ČR a SR. “Uvnitř jednoduchého, celokovového těla telefonu se skrývá špičková technologie LG s velkým množstvím funkcí, které navíc doplňuje velmi dlouhá životnost baterie. Vzhledem k vynikajícím hudebním, fotografickým a video funkcím telefonu očekáváme, že Shine bude dokonce ještě úspěšnější než Chocolate, který se 12 měsíců po své premiéře ve světě stále prodává výjimečně dobře.“

Kompletní technické parametry telefonu budou zveřejněny na slavnostním představení přístroje dne 7. února.

Na jaře uvede LG na český a slovenský trh ještě další dvě novinky. Telefony KG130 a KP202 potěší vyznavače véčkových modelů, respektive modelů klasických tvarů. Obě low endové novinky jsou vybaveny VGA fotoaparátem, displejem s 65 000 barvami. Oba modely také podporují Java hry a GPRS.

O modelové řadě LG Black Label Series
LG Shine je po LG Chocolate dalším zástupcem řady Black Label Series, prestižní edice prvotřídních výrobků, které ztělesňují atraktivní vzhled a styl, jež moderní spotřebitel od svého telefonu očekává. Výrobky řady LG Black Label Series jsou však mnohem víc, než jen pouhými módními či stylovými telefony, ve skutečnosti totiž vytvářejí svojí zcela vlastní kategorii. Oslňující design se zde snoubí s technickým pokrokem a vznikají tak výrobky, které jsou na jedné straně kultovní a emocionálně poutavé a přitom cenově dostupné.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).