Hlavní navigace

LG SuperMulti DVD povyšuje na SATA

[Tisková zpráva] Praha, 20. února 2007 --- Společnost LG Electronics představuje novinku v portfoliu interních mechanik - první model DVD RW mechaniky z rodiny SuperMulti LG, který disponuje datovým SATA rozhraním. Model GSA-H30N tak respektuje vývoj v oblasti IT, kdy rychlé datové rozhraní SATA začíná definitivně vytlačovat starší rozhraní PATA. Mechanika GSA-H30N nabízí uživatelům rychlost zápisu na média DVD+R a DVD-R 16x, dual layer media (DVD+/-R DL) zapíše při rychlosti 8x a formát DVD-RAM, který v průběhu roku 2006 získal velmi na oblibě pro své jedinečné schopnosti, umožní zapsat maximální rychlostí zápisu 12x.

Sdílet

Novinka GSA-H30N rozšiřuje rodinu SuperMulti a doplňuje tak současné modely GSA-H42N a GSA-H12N, které se budou prodávat až do konce 2Q 2007. Oba zmíněné modely získaly od odborných médií několik ocenění, zejména pro svou kvalitu a rychlost zápisu a bezproblémový chod.

„SATA jednoznačně převezme na poli optických mechanik v roce 2007 vedoucí roli. LG Electronics, ale i přesto ponechává uživatelům volnou ruku při výběru DVD RW mechaniky a bude souběžně nabízet modely s rozhraním SATA i PATA,“ říká k dostupnosti mechanik na trhu Radek Hadraba, IT Sales Manager LG Electronics CZ. „Naopak o Blu-ray mechanice můžeme již teď říct, že se v dohledné době dočká povýšení na rozhraní SATA,“ dodává. Blu-ray mechanika od společnosti LG je nabízena pod označením SuperMulti Blue.

GSA-H30N bude na maloobchodním trhu dostupná koncem měsíce února 2007 za doporučenou cenu 1090,– Kč včetně DPH za bulkové balení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).