Hlavní navigace

LG získalo 12 ocenění v letošních CES Innovations Awards

[Tisková zpráva] Renomovaná asociace CEA (Consumer Electronics Association) ocenila výjimečnost designu a technologií produktů LG Electronics prostřednictvím dvanácti prestižních ocenění CES 2011 Innovations Awards. Mezi nimi vyniká především ocenění CES 2011 „Nejlepší z inovací“ (CES 2011 „Best of Innovations“) v kategorii video displejů za přelomovou 55“ FULL LED HDTV s 3D funkcemi a připojením k internetu.

Sdílet

Produkty LG Electronics byly oceněny v celkem devíti vysoce konkurenčních kategoriích: video displeje, online audio/video obsah, video komponenty, přenosné přehrávače médií, integrované domácí systémy, počítačové příslušenství a zásadní domácí spotřebiče.

„Uznání výjimečnosti našich produktů asociací Consumer Electronics Association je pro nás vždy nesmírným zadostiučiněním,“ řekl Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG Electronics CZ a dodal: „Mezi produkty oceněnými CES 2011 Innovations Awards jsou displeje LED LCD a plasma HDTV, systémy domácího kina, síťové přehrávače Blu-ray či monitory, ale také pračky a další domácí spotřebiče. Inovace vybrané porotou zahrnují technologii plného podsvícení LG NANO FULL LED a platformu pro poskytování služeb a obsahu LG NetCast 2.0.“

CES Innovations Awards každoročně uděluje porota předních designérů, inženýrů a novinářů v odvětví spotřební elektroniky, kteří hodnotí produkty na základě kritérií jako uživatelská hodnota, estetičnost, inovace designu, kvalita a zlepšení kvality života. Ocenění CES Innovations Awards sponzorované asociací CEA a schválené Industrial Designers Society of America, zdůrazňují pokrok v technologickém designu a návrhu produktů.

Další informace o produktech oceněných CES 2011 Innovations Awards za design a návrh naleznete na webové adrese www.CESweb.or­g/Innovations.