Hlavní navigace

LIBERECKÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA NA VLNÁCH ČESKÉHO ROZHLASU

[Tisková zpráva] Chcete vědět, jak si vedou čeští reprezentanti na mistrovství světa v klasickém lyžování? Zajímá vás, jak šampionát poznamenal běžný život v Liberci? Poslouchejte od 18. února. do 1. března 2009 Český rozhlas 1 - Radiožurnál a neunikne vám nic podstatného.

Sdílet

Tým sportovních reportérů Českého rozhlasu 1 – Radiožurnál se kromě zpravodajství ze všech závodů MS pokusí posluchačům také přiblížit zákulisí jedné z největších sportovních událostí, která se kdy v České republice konala. A spolu s kolegy z libereckého studia Českého rozhlasu budou mapovat ve dne i v noci, jak šampionát a jeho návštěvníci změnili život obyvatel města pod Ještědem.

Český rozhlas Sever mimo jiné také každý všední den dopoledne zařadí do svého programu rozhovor s hostem, který je úzce spojen s tématikou MS v klasickém lyžování.

V neděli 22. února od 12:05 do 12:55 se mohou posluchači těšit na přímý přenos pořadu Přijeli jsme k vám s tématikou MS z Benešova náměstí v Liberci. Český rozhlas Sever také připravuje speciální dopravní zpravodajství – na pěti dopravně exponovaných místech v Liberci budou stát dopravní hlídky s přímým telefonickým spojením do redakce. Monitorovat budou dopravní situace ve Vesci i na odstavných parkovištích či centrum Liberce při doprovodných akcích MS.

Český rozhlas je jako člen Evropské vysílací unie (EBU) vlastníkem vysílacích práv z mistrovství světa v klasickém lyžování a jeho stanice tak mohou z Liberce nabídnout přímé vstupy a reportáže ze všech důležitých momentů šampionátu. Jako hostbroadcaster navíc poskytuje veškerou technickou podporu všem akreditovaným rozhlasovým stanicím z celého světa.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).