Hlavní navigace

Líbímseti.cz disponuje vysokým potenciálem na poli českého internetu

[Tisková zpráva] Společnost Líbímseti.cz působí na českém internetovém trhu již od roku 2002. Ze seznamky vyrostl zábavně-komunitní portál pro mladé, který má ohromný potenciál pro svůj další růst. Již v současné době je mezi Top 5tkou společností na českém internetu. Líbímseti.cz má 1 500 000 uživatelů.

Sdílet

(Praha, 11. 8. 2008) Jednoznačným ukazatelem, že úspěch zábavně-komunitního portálu Líbímseti neustále roste, jsou následující fakta. Líbímseti denně navštíví více než 250 000 uživatelů internetu, což je 6. příčka v denní návštěvnosti TOP 10 českých internetových stránek. 206 000 lidí navštíví denně hlavní stránku Líbímseti a tím se pozice portálu v TOP 10 posouvá na 4. místo před Atlas.cz. Co se týká průměrného počtu strávených minut jedním uživatelem (40 minut/den) je Líbímseti na 2. místě, hned za Seznam.cz.

Líbímseti.cz je „in“
Líbímseti si drží neotřelý přístup, jde vlastní cestou, která se jeví tou správnou a je „in“. Líbímseti poskytuje stále nové možnosti svým uživatelů, v roce 2002 bylo první, kdo poskytl svým uživatelům hodnocení a nahrávání fotografií zcela zdarma. Líbímseti přináší ve svých poskytovaných službách inovativnost pro častou, rychlou a bezprostřední komunikaci mezi uživateli. Tím přispívá k posilování a udržování dlouhodobých vztahů mezi uživateli, kteří se svými přáteli sdílí svůj každodenní život online.

Líbímseti lifestylový Magazín.cz nabízí mnoho zajímavých a aktuálních článků ze světa kultury, módy, showbusinessu, sportu, zdraví, cestování atd. Magazín.cz je nejnavštěvovanější internetové lifestylové medium s denní návštěvností 50 000 návštěvníků. Magazín.cz brzy oslaví rok fungování na českém internetu.

100 000 fotografií denně
Uživatelé Líbímseti nahrají každý den přes 100 000 nových fotografií. Všechny fotografie jsou před zveřejněním ručně autorizovány a kontrolovány. Nemůže tedy dojít k uveřejnění nevhodných či vulgárních fotografií.

Vzkazy mezi uživateli
Síla komunitního portálu Líbímseti tkví v pravidelných vzkazech mezi uživateli. Denně se jedná o více než 300 000 vzkazů.

Líbímseti.cz na WAPu
V důsledku každodenního shonu čím dál více uživatelů používá Líbímseti na WAPu. Mobilní verze přináší stejné možnosti jako internet. Její výhodou je, že se můžete připojit kdekoli, kdykoli a třeba jen zkontrolovat, zda-li Vám někdo nepíše.

LíbímsetiLife
LíbímsetiLife pořádá měsíčně 16 párty po celé České republice. V roce 2007 jsme zrealizovali celkem 185 akcí ve více než 60-ti klubech. LíbímsetiLife dokazuje, že nejde pouze o komunikaci online, ale i prostor pro osobní kontakt a zcela jiné zážitky, kterých po internetu jistě nelze dosáhnout. Líbímseti.cz otevřelo vlastní All Inclusive Club v Libereckém centru Babylon. Líbímseti Club funguje na principu paušálové konzumace – po zaplacení může každý vypít, co vydrží.

Líbímseti.cz trochu jinak
Líbímseti.cz je partnerem velkých festivalových a hudebních akcí. Mezi ty největší patří: Votvírák 2008, Rock for People, Benátská noc, O2 Sázava Fest, koncert Lennyho Kravitze, Metallicy, Avril Lavigne nebo REM. Mezi významné aktivity patří i partnerství s Palace Cinemas.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).