Hlavní navigace

Lidé si k Vánocům přejí knihy a kosmetiku

[Tisková zpráva] PRAHA 18. prosince 2006 – Lidé si nejčastěji k Vánocům přejí knihy a kosmetiku. Vyplývá to ze statistik 1 187 přání, které si vytvořili uživatelé online služby MilyJezisku.cz. Knihy chce pod vánočním stromečkem najít 27 % lidí. Sprchové gely, olejíčky a krémy si přeje 18 % uživatelů.

Sdílet

V seznamu 1 187 přání se v 31 % nejčastěji objevují praktické dárky, následuje oblečení a obuv (19 %), elektronika (16 %), kosmetika (11 %), praktické věci do domácnosti (7 %), sportovní vybavení (5 %) a hračky (5 %). V seznamech přání se také vyskytují velmi neobvyklé dárky. Jeden z uživatelů služby si přál například nevěstu pro svého kamaráda. Jiný člověk chce dostat k Vánocům vzducholoď.

Z konkrétních přání jednoznačně vedou knihy, které chce pod stromečkem nalézt 27 % uživatelů. Celkem 18 % potěší různé sprchové gely, olejíčky a krémy. Svetry, trička, košile a mikiny udělají radost 18 % lidem. Různé domácí spotřebiče naopak uvítá 10 % lidí.

Jak funguje MilyJezisku.cz
Zájemce si pomocí bezplatné služby MilyJezisku.cz vytvoří seznam dárků, které by chtěl dostat na Vánoce. Zároveň zadá e-mailové adresy svých přátel a známých. Přátelé a známí dostanou na e-mail tajné heslo, přihlásí se do služby MilyJezisku.cz a mohou se mezi sebou dohodnout, kdo vybrané dárky zakoupí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).