Hlavní navigace

Liebherr Group Worldwide standardizuje svůj software na platformě Infor

[Tisková zpráva] PRAHA – 19. února, 2009 – Společnost Infor dnes oznámila, že Liebherr Group, jeden z největších světových výrobců konstrukčních strojů a zařízení, uvedla do produktivního provozu řešení Infor ERP Baan na své 70. obchodní jednotce. Řešení Infor běžící v současné době na 70 pobočkách poskytuje společnosti Liebherr transparentnější pohled na svou obchodní výkonnost a umožňuje zlepšovat globální podnikové procesy.

Sdílet

Za koordinaci nasazení řešení Infor na obchodní jednotky je zodpovědná Liebherr-IT Services GmbH, společnost fungující v rámci skupiny Liebherr Group, která se stará o rozvoj podnikových řešení uvnitř skupiny, včetně ERP řešení. S cílem standardizovat platformu napříč celou skupinou zvolila Liebherr řešení Infor ERP Baan k nasazení na 20 výrobních závodech a 50 obchodních a servisních pobočkách po celém světě. Řešení pokrývá kompletní procesy výroby a významně urychluje reakci společnosti na situaci na trhu.

Liebherr potřeboval vysoce flexibilní a výkonné softwarové řešení, které by umožnilo se plně soustředit na hlavní předmět podnikání. Klíčovým faktorem pro finální rozhodnutí pro Infor ERP Baan byla potřeba obchodně specifické funkcionality s hlubokou odvětvovou expertízou, která by pomohla lépe řídit komplexní logistické procesy.

„Fakt, že společnost Liebherr přidává ke své instalované základně řešení Infor stále nové a nové obchodní jednotky, je potvrzením správnosti našeho obchodního modelu,“ řekl Wolfgang Kobek, Vice President Central Europe ve firmě Infor. „Necháváme na našich zákaznících, jakým tempem chtějí rozšiřovat, obohacovat a rozvíjet svá řešení Infor tak, abychom splnili jejich aktuální obchodní požadavky prostřednictvím flexibilní nabídky obchodně specifických produktů a funkcionalit.“

Pro více informací o řešení Infor ERP LN, prosím navštivte http://www.in­for.com/produc­t_summary/erp/ln.

O společnosti Liebherr
Rodinný podnik Liebherr byl založen v roce 1949. Velký úspěch prvních mobilních, snadno smontovatelných a dostupných věžových jeřábů se stal základem dalšího rozkvětu celé firmy. Dnes je Liebherr nejen jedním z největších globálních výrobců konstrukčních strojů a zařízení, ale také uznávaným dodavatelem technicky inovativních uživatelských produktů a služeb v mnoha oblastech. Během uplynulých let se rodinný podnik rozrostl do současné skupiny společností, která zaměstnává zhruba 24 000 pracovníků ve více než 100 zemích světa.

Decentralizovaně organizovaná skupina Liebherr Group se dělí na nezávisle fungující obchodní jednotky. To ji umožňuje být blíže ke svým zákazníkům a rychle reagovat na signály z trhu v rámci ostrého konkurenčního prostředí. Provozní management výrobních a obchodních organizací pro jednotlivé produktové segmenty je v rukou divizních společností. Holdingová skupina Liebherr sídlí ve švýcarském Bulle a je 100% vlastněna členy rodiny Liebherrů. Podnik je dnes v rukou již druhé rodinné generace, přičemž je společně řízen Isoldou Liebherr and Willi Liebherrem.

O společnosti Infor
Infor vyvíjí či získává formou akvizic funkčně bohatá softwarová řešení postavená na specifických zkušenostech tisíců odborníků a kontinuálně je zlepšuje prostřednictvím inovací, rychlejších implementací, globální dostupnosti a flexibilních možností pořízení. Během několika málo let se Infor stal jedním z největších poskytovatelů podnikového softwaru na světě. Více informací lze nalézt na www.infor.com či na http://cz.infor­.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).