Hlavní navigace

LIMEMEDIA počeštila portál 4men.cz. Od září se jmenuje ProChlapa.cz

[Tisková zpráva] Společnost LIMEMEDIA představila novou podobu oblíbeného online magazínu pro muže www.4men.cz. Ten od 1. 9. získal nový název i doménu – www.ProChlapa.cz.

Sdílet

Internetový magazín ProChlapa.cz je zřetelně vymezen proti jiným periodikům zaměřeným na muže. Je určen pro ty čtenáře, kteří se nezajímají o mainstreamové pánské magazíny, jež často bývají jen modifikovanou verzí ženských časopisů. „ProChlapa.cz vám nenabídne informace o kosmetice nebo dietách, ale spíš články a videa o akčních filmech, tvrdé muzice, autech a nových technologiích, hrách pro PC i herní konzole, zajímavé wallpapery a samozřejmě erotické fotky sexy dívek – profesionálních modelek i amatérek,“ vysvětluje šéfredaktor online magazínu Ondřej Bukáček. „Důraz u portálu ProChlapa.cz klademe stejně jako u původního 4men.cz na pravidelnou aktualizaci obsahu, která probíhá několikrát denně.

Snažíme se dát čtenářům pádný důvod, aby se na ProChlapa.cz pravidelně vraceli. I když na naše stránky zavítají několikrát denně, vždy na nich najdou něco nového a zajímavého,“ dodává O. Bukáček. Návštěvnost portálu ProChlapa.cz (dříve 4men.cz) dosahuje přes 110 tisíc návštěvníků měsíčně, čímž se řadí k nejúspěšnějším webům zaměřeným na tuto cílovou skupinu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).