Hlavní navigace

LIMEMEDIA představila nový 4Men

[Tisková zpráva] Společnost LIMEMEDIA představila novou podobu online magazínu pro muže 4Men (www.4men.cz). Ten doznal řadu nejen vizuálních, ale především obsahových změn.

Sdílet

„Chtěli jsme magazín 4Men zřetelněji vymezit proti jiným periodikům, ať už tištěným či online, která jsou zaměřena na muže,“ vysvětluje Jaroslav Sauer, který v LIMEMEDII vede sekci Muži/Lifestyle. „Chceme především nabídnout alternativu těm mužům, které neoslovují pánské magazíny, jež často bývají jen modifikovanou verzí ženských časopisů. Na 4Men tak rozhodně nenajdete informace o kosmetice nebo dietách, ale spíš články o akčních filmech, tvrdé muzice, autech a nových technologiích, hrách pro PC i herní konzole, zajímavé wallpapery a samozřejmě erotické fotky,“ vysvětluje J. Sauer.

Důraz chce LIMEMEDIA u nového 4Men klást také na pravidelnou aktualizaci obsahu, která bude probíhat několikrát denně. Snahou je dát čtenářům magazínu pádný důvod vracet se na stránky 4Men.cz i několikrát denně s tím, že na nich najdou vždy něco nového a zajímavého. Cílem LIMEMEDIA je zvýšit návštěvnost magazínu 4Men do konce roku minimálně o 100%.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).