Hlavní navigace

Limemedia představuje nové ABradio.cz

[Tisková zpráva] Společnost Limemedia dnes spustila novou podobu portálu plného rádií ABradio.cz. Na portálu ABradio naleznete přes 150 rádií všech žánrů. Z tohoto počtu nabízí ABradio.cz největší výběr českých rádií.

Sdílet

Každý měsíc přibývá na portálu ABradio.cz mnoho rádií s unikátním obsahem. Patří sem například rádio Olympic, které je složeno pouze ze skladeb známé skupiny. Maminky s dětmi určitě potěší unikátní rádio v ČR – rádio Pohádka, pro mladší generaci jsou připravena mnohá rádia, jmenujme 2 nejnovější, a to Rádio PartyPlanet a Rádio Philips Cool.

Unikátní jsou nejen specifická rádia zaměřená na určitou kapelu či žánr, ale i samotný obsah portálu ABradio.cz, kde naleznete životopisy známých interpretů a kapel, doplněných do fotogalerie a samozřejmě diskografii.

Inovací prošlo celé ABradio.cz i jeho ovládací a funkční prvky. Uživatelsky přívětivější přehrávač vám poskytne kompletní informace o předešlé skladbě, skladbě která aktuálně hraje a která bude následovat.

Rozšířena byla i databáze interpretů. Ke svému oblíbenému zpěvačce, zpěvákovi či kapele uživatel nalezne na ABradio.cz kompletní biografii, diskografii, videa, fotky, odkazy a seznam rádií, na kterých můžete daného interpreta slyšet.

Další novinkou je, že můžete svému oblíbenému interpretovi či kapele vyjádřit sympatie a stát se jeho fanouškem – jednoduše na 1 klik.

Značeného rozšíření se dočkala i komunitní část webu. Tým ABradio.cz vytvořil uživatelsky přívětivé prostředí, zjednodušené ovládání a kromě, pro posluchače a uživatele ABradio.cz, tradičních soutěží a dalších informací, si nově mohou přidat oblíbená rádia do svého osobního profilu – stačí se přihlásit a svá rádia má uživatel okamžitě k dispozici. Samozřejmostí jsou funkce, jako je přidání fotografie, komunikace s ostatními uživateli a to včetně komunikace v diskusích, kterými je celý web ABradio.cz protkán.

ABradio BOX je další novou službou pro uživatele a fanoušky ABradio.cz . Jedná se o jednoduchý modul pro vložení vlastního rádia do vašich stránek. Jednoduše si prostřednictvím 3 kroků vyberete ze žánrů a rádií, které chcete mít na svých osobních či firemních stránkách, následně vám nabídneme výběr z 6 barevných variant ABradio BOXů pro vložení do vašich stránek. Posledním krokem je okopírování kódu pro vložení ABradio BOXu přímo do Vašich stránek.

Pod značkou MyABradio.cz zastřešujeme desítky internetových rádií. Možnosti vysílat prostřednictvím MyABradio své vlastní rádio využívají hlavně firmy a instituce, pro které je vlastní rádio originálním nástrojem propagace, přidanou hodnotou pro jejich zákazníky a novým efektivním komunikačním kanálem. Výhodou internetových rádií je, že se dají vysílat i přijímat prakticky z jakéhokoli místa na světě. Další výhodou MyABradio je cena, Vaše vlastní rádio je levnější než krabička cigaret, vyjde na 67 korun denně.

Portál ABradio.cz provozuje společnost LIMEMEDIA a.s.. Ta je jedním z největších internetových subjektů na českém trhu a tvoří součást největší mediální skupiny s ryze českým kapitálem Media Bohemia. LIMEMEDIA v současnosti provozuje a vyvíjí 17 internetových médií, mezi jinými portál PartyPlanet.cz, Ceskehry.cz, Autoweb.cz, ABradio.cz a lifestylové magazíny jako Femina.cz, 4Men.cz nebo Living.cz. Jako první uvedla na český trh revoluční koncepci internetových magazínu, poskytuje streaming FM radiím i firmám. Společnost zaměstnává 40 internetových profesionálů a má více než 50 externích spolupracovníků.