Hlavní navigace

Limemedia spouští magazín o sportovních vozech SuperSports.cz

[Tisková zpráva] PRAHA, Česká republika, 8. listopadu 2010 – Na adrese www.supersports.cz spustilo internetové vydavatelství Limemedia nový automobilový magazín SuperSports.cz, určený zejména příznivcům sportovních, luxusních či jinak výjimečných automobilů.

Sdílet

Kromě zpravodaj­ství  ze světa rychlých kol a pohledů do zákulisí exklu­zivních značek chce SuperSports.cz oslovit čtenáře také fotogaleriemi krásných dívek ze startovních roštů prestižních závodů, tuningových srazů nebo automobilových přehlídek. „Rádi říkáme, že SuperSports.cz je web o autech snů a všem krásném, co s nimi souvisí,“ vysvětluje zaměření nového magazínu Jiří Červenka, ředitel sekce motoristických titulů vydavatelství Limemedia. 

SuperSports.cz je po online televizi AutoTube.cz (www.autotube­.cz), imagazínu iMOTOR (www.imotormag­.cz) a webu Autoweb.cz (www.autoweb.cz), jenž na jaře prošel úspěšným relaunchem, již čtvrtým motoristickým magazínem společnosti Limemedia, která se tak řadí k nejvýznamnějším poskytovatelům obsahu z oblasti auto-moto na českém internetu.

„S tím, jak se naše vlajková loď Autoweb.cz stále více profiluje jako web, který stojí na straně českých řidičů a dokáže jim poradit, vznikl v našem portfoliu prostor pro zábavný, na životní styl orientovaný magazín,“ řekl generální ředitel společnosti Limemedia Jan Fahoun. „SuperSports.cz tuto mezeru ideálně vyplňuje a umožňuje nám oslovit ještě širší cílovou skupinu v auto segmentu, který je pro nás stěžejní,“ dodal. 

O společnosti Limemedia a.s.

Limemedia je jeden z největších internetových subjektů na trhu a je součástí největší mediální skupiny Media Bohemia s ryze českým kapitálem. Provozuje 17 internetových médií a další připravuje. Jako první uvedla na český trh revoluční koncepci internetových magazínů, poskytuje streaming FM radiím i firmám. Zaměstnává 40 internetových profesionálů a má více než 50 externích spolupracovníků.