Hlavní navigace

Limemedia spouští nový portál - MAGAZINZAHRADA.CZ

[Tisková zpráva] Nový portál je určen pro ty, kteří zahradu vnímají především jako místo k relaxaci.

Sdílet

Internetové vydavatelství Limemedia, a.s., rozšiřuje portfolio svých titulů o nový projekt Magazinzahrada.cz. Jak již naznačuje claim portálu „Místo pro váš odpočinek“, cílovou skupinou jsou uživatelé, kteří nevnímají zahradu jen jako místo pro práci. Relaxace je nosným tématem většiny rubrik. Návštěvníci portálu se tak mohou nechat inspirovat články o exotických rostlinách, přírodních jezírkách, bazénech, grilování a o mnoha dalších zajímavých tématech, které jim pomohou vytvořit si ze své zahrady vyhledávané místo pro odpočinek.

„Víme, že Češi mají ke svým zahrádkám tradičně silný vztah. Ale zároveň si uvědomujeme, že pojetí zahrady se mění: Většina lidí ji už nechápe jako doplňkový zdroj domácí zeleniny a ovoce, ale jako místo, určené k relaxaci a zábavě,“ říká JaroslavSauer, ředitel obsahu vydavatelství Limemedia. „Vždyť kde jinde pořádáme grilování s přáteli, kde jinde odpočíváme u bazénu, kde jinde si mohou bezpečně hrát naše děti, než na zahradě? Tento posun ve vnímání funkce zahrady ještě české weby nezachytily, tak jsme se rozhodli, že do neprobádaných vod vstoupíme jako první a spustili jsme nový portál Magazín Zahrada. Každý den budeme přinášet nové články od zkušených autorů; čtenářům v nich chceme předávat nápady a inspiraci k tomu, aby jejich zahrada byla stále krásnějším a příjemnějším místem. Naším dlouhodobým cílem je, aby lidé začali zahradu vnímat jako součást svého domova, jako přátelské místo, kam rádi pozvou svou návštěvu,“ doplňuje Sauer.

Magazinzahrada.cz chystá i obsahové napojení na výrobce zahradních doplňků a různých užitečných produktů, aby servis pro uživatele byl komplexní. Limemedia očekává, že projekt bude úspěšný, neboť zahradní odvětví prožívá velký boom.

LIMEMEDIA je jedním z předních internetových subjektů na českém trhu. Je součástí největší mediální skupiny s ryze českým kapitálem Media Bohemia, a.s. LIMEMEDIA v současnosti provozuje a vyvíjí 14 internetových médií, mezi jinými portál ABradio.cz, Ceskehry.cz, Autoweb.cz, Zkouknito.cz, Femina.cz, Prochlapa.cz nebo Living.cz. Jako první uvedla na český trh revoluční koncepci internetových magazínů, poskytuje streaming FM radiím i firmám.