Hlavní navigace

Limemedia spouští PartyPlanet

[Tisková zpráva] Český internetový trh se rozroste o nový komunitní portál PartyPlanet. Ambiciózní projekt, který informuje o tuzemském nočním životě, odstartuje dnes, 6. října a bude podpořen reklamní kampaní na internetu a v rozhlase. PartyPlanet uživatelům přinese přehled o dění v barech, klubech a diskotékách, možnost udržovat kontakt s přáteli a poznávat nové, nebo sdílet fotoalba a videa. Cílem společnosti Limemedia, která je provozovatelem portálu, je překročit do konce roku 2008 hranici 100 000 reálných uživatelů a stát se nejnavštěvovanějším portálem o nočním životě v ČR.

Sdílet

PartyPlanet je komunitní zábavní portál, který informuje o nočním životě v České republice. Uživatelé na něm získají aktuální a podrobné informace o nejzajímavějších party, o dění ve vyhlášených barech, klubech, diskotékách a restauracích. PartyPlanet jim umožní také udržovat přátelství, která na akcích navázali, a zároveň poznávat nové lidi prostřednictvím seznamky. Portál obsahově pokrývá celou Českou republiku, nicméně veškerá data jsou regionálně členěna tak, aby uživatelé měli přehled o dění ve svém nejbližším okolí.

„Velkým lákadlem pro uživatele PartyPlanet bude bezpochyby velké množství fotografií z party. V rámci uživatelského profilu je možné sestavit personalizovaný kalendář akcí a zjistit, kdo z přátel se chce také zúčastnit. Nechybí ani napojení na internetová rádia, interní pošta nebo hodnocení uživatelů,“ vysvětluje Tomáš Malíř, managing director PartyPlanet.cz. Ten za velkou výhodu portálu považuje také jeho interaktivnost. „Obsah tvoří samotní členové. Pokud nějaká akce chybí, podnik ji může jednoduše přidat se všemi potřebnými informacemi a třeba i s plakátem. Uživatelé zase mohou na stránky přidávat vlastní fotoreportáže,“ doplňuje T. Malíř.

PartyPlanet je tedy také potenciálním komunikačním médiem pro kluby a diskotéky, které zde mohou oslovit přesně vymezenou cílovou skupinu jak celostátně, tak i v konkrétním regionu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).