Hlavní navigace

Limitovaná edice balíčku Vodafone extra nabízí čtyřicet procent kreditu navíc

[Tisková zpráva] Praha, 31. března 2009: Zákazníci Vodafonu, kteří si aktivují balíček Vodafone extra, získají 40 % kreditu na volání a SMS navíc, aniž by si museli připlatit 10 % ceny svého kreditu. Tato limitovaná nabídka platí pro nové i stávající zákazníky, kteří si balíček Vodafone extra aktivují v období od 1. dubna do 31. května 2009.

Sdílet

„V dubnu končí většina vánočních nabídek operátorů a je tedy ten správný čas nabídnout zákazníkům konkurence, kteří zvažují změnu operátora, atraktivnější časově omezenou verzi balíčku Vodafone extra,“ říká Pavel Kuhn, senior manažer marketingu pro nefiremní zákazníky Vodafonu.

Doba čerpání balíčku Vodafone extra je závislá na tarifu, který má zákazník aktivovaný. Pořízením balíčku Vodafone extra mohou zákazníci získat navíc zdarma až 15 120 Kč na volání a SMS.

Vodafone Extra

Nabídka 40 % kreditu navíc platí pro aktivaci balíčku Vodafone extra v období 1.4.-31.5.2009. Pro­moakce pro tarif Nabito 350: při aktivaci do 31. 7.2009 na 12 měsíců, poté na 9 měsíců. Všechny ceny včetně s DPH.

Vodafone představil balíček Vodafone extra 6. února 2009 jako reakci na úspěch Balíčku extra nabito (20 % paušálu navíc), určeného novým tarifním zákazníkům jako alternativu k telefonu za zvýhodněnou cenu. Balíček Vodafone extra si mohou aktivovat všichni nefiremní tarifní zákazníci.

Více informací naleznete na www.vodafone.cz/ex­tra

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).