Hlavní navigace

Společnost LINE2 Slovakia spustila nové webové stránky

[Tisková zpráva] Koncem srpna 2010 spustila společnost LINE2 Slovakia s.r.o. nové webové stránky na adrese www.line2.sk.

Sdílet

Společnost je autorizovaným prodejcem produktů a služeb telekomunikačního operátora Telefónica O2 Slovakia. Svou nabídku postavila na nadstandardních službách, které spočívají v osobním přístupu k zákazníkovi. Vztah se zákazníkem pro LINE2 Slovakia nekončí podpisem smlouvy, ale pokračuje průběžnou péčí o zákazníkovy potřeby. S ideou ušetřit zákazníkův čas i jeho peníze, mu poskytuje osobní péči obchodního zástupce, zpracování projektů „na míru“ či dodávky příslušenství až do firmy. Jednoznačným cílem pro LINE2 Slovakia jsou spokojení zákazníci.

Prostředkem pro získávání nových zákazníků by, kromě pozitivních referencí a osobních doporučení, měly být i nové webové stránky společnosti. Líbivý design webových stránek jde ruku v ruce s přehledností textů a srozumitelností podávaných informací. „Cílem našeho webu je poskytovat kompletní informace o námi poskytovaných službách atraktivní, srozumitelnou formou“, sdělil jednatel společnosti, Martin Lutovský.

Společnost LINE2 Slovakia sídlí v Nitře, ale její ambicí je vybudovat pobočky ve všech slovenských krajských městech.