Hlavní navigace

Lišta Centrum.cz nabízí přehledné upozornění na nový email, přístup ke zpravodajství či vlastní nastavení služeb

[Tisková zpráva] Centrum Holdings nabízí nově uživatelům internetu ke stažení bezplatný software - Lištu Centrum.cz. Lišta Centrum.cz je určena pro prohlížeče Internet Explorer nebo Mozilla Firefox a výchozím jazykem je čeština, k dispozici je pro zájemce i angličtina.

Sdílet

Centrum Holdings nabízí nově uživatelům internetu ke stažení bezplatný software – Lištu Centrum.cz. Lišta Centrum.cz je určena pro prohlížeče Internet Explorer nebo Mozilla Firefox a výchozím jazykem je čeština, k dispozici je pro zájemce i angličtina.

Hlavní výhody pro uživatele:

  • Email notifikátor – Lišta Centrum.cz nabízí propojení nejen s emailovými schránkami Centrum Multimail či Atlas.cz, ale připojit lze samozřejmě poštu i z konkurenčních služeb včetně Gmailu, Seznamu, nebo prostého POP3.
  • Integrované vyhledávání – s rozšířením pro hledání na mapách, katalogu firem (Najisto.cz), ve zboží (Heuréka.cz), jazykovém slovníku, či ve videích. Uživatelé ocení i praktickou funkci zobrazení historie hledání.
  • Rotátor zpráv – běžící text zobrazuje aktuální zprávy. Najetím kurzoru je možné běh textu zastavit a rovněž je možné na text kliknout. Tím dojde rovnou k přesměrování na danou zprávu. Výhodou Rotátoru zpráv je jeho nastavitelná šířka.
  • Obsahové služby – přímý přístup k aktualizovaným zprávám poskytovaných Aktuálně.cz, Žena.cz či Bleskově.cz.
  • Užitečná tlačítka- umožňují přidat na Lištu Centrum.cz i zástupce pro rychlé spouštění běžných aplikací v systému Windows.

Lištu Centrum.cz si během testovacího provozu stáhlo již více než 100.000 uživatelů.

Lištu je možné stáhnout na: http://www.sta­huj.centrum.cz/di­rect/tmp/Lista­CentrumInstall­.exe

Centrum Holdings
Centrum Holdings je internetový mediální dům s působností ve střední a východní Evropě (Česká republika, Slovensko a Chorvatsko). Návštěvnost jejích webů činí přes 6 miliónů návštěvníků měsíčně. Provozuje, mimo jiné, značky Aktuálně.cz, Žena.cz, Centrum.cz, Atlas.cz, Centrum ICQ, Najisto.cz, adFOX, Atlas.sk, Aktualne.sk nebo Net.hr. Vlastníkem Centrum Holdings je americký fond Warburg Pincus. Centrum Holdings má 400 zaměstnanců ve třech zemích.