Hlavní navigace

Lite-On představuje 8x čtecí mechaniku Blu-ray s DVD vypalovačkou Combo

[Tisková zpráva] Eindhoven, Nizozemi - Lite-On s hrdostí představuje 8X interní Blu-ray Disk Combo, iHES208. Nová Blu-ray čtecí mechanika s DVD vypalovačkou poskytne uživatelům ucelené řešení k přehrávání obsahu „high definition" a schopnost archivování dat na CD na DVD.

Sdílet

Lite-On iHES208 se Serial ATA plochou je výborné řešení pro ty, kteří si chtějí dopřát vyspělé technologie Blu-ray v domácím prostředí. Nejenže jim umožní si přehrávat obsah „high definition” jako například Blu-ray filmy, ale navíc také svým uživatelům poskytne všechny další výhody DVD vypalovačky.

Mechaniku iHES208 je možno využít k nahrávání na nejnovější DVD a CD media a přehrávání z médií jako jsou Blu-ray Disc, DVD a CD. Pomocí mechaniky lze číst BD-R/RE/ROM 8× – rychlostně (Double Layer 4× – rychlostně), DVD±R 16× – rychlostně, DVD±R DL 8× – rychlostně, DVD+RW 6× – rychlostně a DVD-RAM 12X – rychlostně.

Společnost Lite-On disponuje portfoliem s širokou nabídkou, včetně interních a externích mechanik BD-ROM. „Formáty Blu-ray jsou stále populárnějšími pro přehrávání HD videí a našim cílem je nabízet neustále nová řešení ke čtení záznamu Blu-ray,” zmiňuje Jelmer Veldman, marketingový manažer, Lite-On Europe. „Tento BD-COMBO je výbornou aktualizací pro všechny uživatelé, kteří chtějí přehrávat na svých počítačích HD filmy.”

Mechanika iHES208 je vybavena označovací technologií LightScribe, která umožňuje uživatelům vypálovat vlastní nálepky s jakýmkoli typem uměleckého díla přímo na stranu LightScribe podporovaného CD nebo DVD. Uživatelé jednododušše vypálí data jako obvykle na stranu dat jakéhokoli LightScribe slučitelného media, potom převrátí disk, znovu ho vsunou do mechaniky a vypálí nádhernou nálepku založenou na osobní práci, textu nebo fotografii. LightScribe software umožní čistý, profesionální vzhled bez zapotřebí tiskárny, permanetních záložek či nálepek. CD a DVD s funkcí LightScribe jsou k dostání na trhu v několika různých barvách.

Mechanika iHES208 je dostání trhu od dubna 2009 za doporučenou maloobchodní cenu 169 eur.