Hlavní navigace

Livie Klausová navštívila Snídani s Novou

[Tisková zpráva] U příležitosti sedmého výročí založení Nadačního fondu manželů Livie a Václava Klausových navštívila v úterý ráno první dáma České republiky Snídani s Novou. Seznámila diváky s činností nadace a na internetovém chatu odpovídala na divácké dotazy. V závěru své návštěvy zhlédla upoutávky na Talentmanii, které ji velmi zaujaly.

Sdílet

Praha, 24. července 2010 – Snídaně s Novou přivítala v úterý 24. srpna 2010 vzácného hosta – manželku prezidenta republiky Livii Klausovou. První dáma ČR navštívila populární ranní zpravodajský a publicistický pořad u příležitosti sedmého výročí založení Nadačního fondu manželů Livie a Václava Klausových, s jehož činností seznámila diváky v rozhovoru s moderátory pořadu Zorou Kepkovou a Tomášem Krejčířem.

Během pořadu vystoupila paní Klausová na obrazovce dvakrát, v mezičase se pak snažila zodpovědět v online rozhovoru Snídaně s Novou co nejvíc ze stovek diváckých dotazů, které během chvíle obdržela. Po ukončení přímého přenosu zhlédla upoutávky na talentovou show Talentmania, která odstartuje velkolepou zahajovací show již tuto neděli 29. srpna 2010 ve 20 hodin.

Nadační fond českého prezidentského páru připravuje a podporuje projekty, které pomáhají spoluobčanům při jejich začleňování do plnohodnotného života. Jeho prioritou je především podpora různých forem vzdělávání. Pomáhá i jednotlivcům, kteří se z hlediska sociálního nebo zdravotního ocitli ve zvlášť obtížné životní situaci. Finanční prostředky, kterými fond disponuje, jsou tak zaměřeny na veřejně prospěšné účely a slouží celé společnosti.

Více na www.nova.cz/snidane