Hlavní navigace

LLP Prague jmenuje Business Development Managera

[Tisková zpráva] Praha, 15. listopadu 2006 – Společnost LLP Prague, poskytovatel komplexních IT řešení a služeb, jmenovala Tomáše Poslušného(33) novým Business Development Managerem. V této pozici bude zodpovídat za rozvoj obchodních aktivit společnosti se zaměřením zejména na produkty Microsoft DynamicsAX (dříve Axapta) a Pivotal CRM.

Sdílet

Tomáš Poslušný působí v oblasti IT od roku 1998, kdy nastoupil jako Pre-Sales Account Manager do společnosti Expert & Partner Engineering, následně působil jako ředitel obchodní skupiny v PLAUT Consulting a naposledy jako obchodní ředitel společnosti CSC Computer Sciences.

„Moje předchozí pracovní praxe se vázala především směrem k platformě SAP, v nové pozici vidím prostor pro realizaci projektů postavených na řešení Microsoft,“ říká Tomáš Poslušný, Business Development Manager společnosti LLP Prague. „Jsem přesvědčen, že v LLP budu mít dostatek prostoru uplatnit své znalosti získané na různých obchodních pozicích v IT firmách.“

„Tomáš Poslušný disponuje rozsáhlými zkušenosti na poli obchodu a očekáváme od něj posílení našich pozic v klíčových segmentech a získání nových zákazníků zejména pro řešení Microsoft DynamicsAX a Pivotal CRM,“ říká Jiří Štiller, výkonný ředitel společnosti LLP Prague.

Tomáš Poslušný je ženatý a má jednu dceru. Mezi jeho záliby patří autoturistika, jízda na horském kole, hudba a tanec.