Hlavní navigace

LLP Prague nasazuje řešení Pivotal CRM ve společnosti Konica Minolta

[Tisková zpráva] Praha, 5. února 2008 – Společnost LLP Prague, poskytovatel komplexních IT řešení a služeb, zahájila implementaci řešení Pivotal CRM v české pobočce společnosti Konica Minolta, která je předním celosvětovým poskytovatelem tiskových řešení.

Sdílet

CRM systém Pivotal se již delší dobu používá v pobočce Konica Minolta v Rakousku. V nedávné době byla ukončena implementace systému ve slovenské pobočce, kde ji prováděla společnost LLP Group. To bylo také důvodem, proč se české zastoupení Konica Minolta rozhodlo pro stejného systémového integrátora.

Analytická fáze implementace CRM Pivotal začala již v minulém roce, v těchto měsících je CRM systém nasazován v terénu. Spuštění první etapy řešení je plánováno na březen tohoto roku. V průběhu roku 2008 budou následovat další fáze implementace a poté finální spuštění systému.

Hlavním důvodem pro implementaci CRM systému Pivotal ve společnosti Konica Minolta je podpora rozvinutí obchodních procesů pro vlastní zaměstnance i partnerské firmy. Systém poskytne vedle analytických nástrojů pro vyhodnocování obchodních případů také plánování a řízení obchodních aktivit a zákaznické báze.

Obchodní ředitel Konica Minolta Jiří Jelínek k nasazení nového systému říká: „Současně používaný systém CRM nám nevyhovuje především v oblasti automatizace obchodního procesu a s ním spojeného workflow. Od nasazení nového řešení Pivotal očekáváme usnadnění a zrychlení práce v oblasti administrativního zpracování obchodního případu, což zaměstnancům přinese více času, který mohou věnovat přímo zákazníkovi. Automatizace zároveň omezí chybovost, která vzniká při předávání informací mezi různými odděleními a zrychlí proces dodání adekvátních služeb zákazníkovi či partnerovi.“

„Pro LLP Prague je implementace CRM systému Pivotal zajímavá a to nejenom z důvodu rozsahu projektu, ale také z technologického hlediska. CRM bude totiž sdružovat klíčová obchodní data z dalších informačních systémů společnosti, zejména ERP Navision, Lotus Notes či datových skladů.“ dodává Jiří Štiller, výkonný ředitel LLP Praha.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).