Hlavní navigace

LLP Prague posiluje obchodní tým

[Tisková zpráva] Praha, 24. července 2007 – Společnost LLP Prague, poskytovatel komplexních IT řešení a služeb, rozšiřuje svůj tým o Miroslava Heraina (37), který bude na pozici sales managera pro Českou republiku zodpovědný za řešení SunSystems a Štěpánku Režňákovou (32), která bude působit na pozici account managera a na starosti bude mít řešení Pivotal CRM.

Sdílet

Miroslav Herain bude ve své pozici zodpovědný za prodej a marketingovou podporu prodeje SunSystems v České republice. Do společnosti LLP Prague přichází z Multimy, kde pracoval jako sales a marketing director. Předtím působil ve společnosti NextiraOne Czech na pozici key account manager pro bankovnictví a finance. Miroslav Herain je ženatý a má jedno dítě. Ve volném čase se kromě své rodiny věnuje sportu, zejména sjezdovému lyžování, tenisu a plavání.

Štěpánka Režňáková bude zodpovídat za prodej produktu Pivotal CRM na českém trhu. Před nástupem do LLP Prague pracovala ve společnosti Servodata na pozici product a key account manager, kde byla zodpovědná za prodej a distribuci zálohovacích zařízení a SAN prvků. Předtím pracovala ve společnosti Mius jako prodejce. Štěpánka Režňáková je absolventkou pedagogické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Je vdaná a mezi její záliby patří squash, in-line bruslení, kynologie a zahrada.