Hlavní navigace

LLP Prague uvádí na český trh novou verzi ERP systému SunSystems

[Tisková zpráva] Praha, 10. dubna 2007 – Společnost LLP Prague, poskytovatel komplexních IT řešení a služeb, uvádí na český trh novou verzi ERP systému SunSystems od společnosti Infor, která zajišťuje zejména lepší přehled a přístup k finančním údajům. Verze SunSystems 5.3 obsahuje nové funkce, které se zaměřují hlavně na požadavky spojené s novými předpisy ohledně podoby, správy a vykazování finančních údajů. LLP Prague je oficiálním distributorem řešení SunSystems ve střední a východní Evropě.

Sdílet

„Firmy musí být v současnosti schopné vytvářet v krátkých intervalech velké množství reportů založených na spolehlivých datech, což jim ubírá kapacity potřebné pro aktivity směřující k růstu a zvyšuje celkové náklady,“ říká Jiří Štiller, ředitel společnosti LLP Prague. „Nová verze SunSystems se proto zaměřuje na automatizaci a maximální dostupnost nejrůznějších finančích přehledů a výstupů a jejich okamžitou využitelnost pro potřeby vrcholového managementu.“

Nový SunSystems 5.3 podporuje Microsoft SQL Server 2000 a 2005 a rovněž Oracle 9i a 10g. Vylepšené uživatelské rozhraní plně využívá prostředí Microsoft Windows, díky čemuž uživatelé rychleji a efektivněji zadávají dotazy, plní úkoly a přistupují k výkazům.

Mezi klíčová vylepšení nové verze patří:

  • možnosti auditu: Při transakcích v účetních knihách se zaznamenává větší množství dat, která umožňují kompletní audit pohybů a zajišťují vysoký stupeň shody s nařízeními, jako je např. Sarbanes-Oxley.
  • účetní kniha: Umožňuje speciální číslování různých druhů transakcí, např. u výdajů a příjmů
  • zpětné záznamy, kopírování: Automatizuje zpětné sledování vybraných transakcí a účetních záznamů
  • přístup k dalším komponentám SunSystems, jako jsou Procurement (nákupy), Purchase Repositioning (přesuny kupovaných produktů), Time (čas), Expense (výdaje), Resource Management (správa zdrojů), Collect (inkasa), Recurring Invoice (periodická fakturace), Professional Services Automation (automatizace profesionálních služeb) a Extended Financial Management (rozšířené finanční řízení).
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).