Hlavní navigace

Loga a melodie pro mobilní telefony bude možné získávat prostřednictvím předplacené karty

[Tisková zpráva]

Sdílet

Loga a melodie pro mobilní telefony bude možné získávat prostřednictvím předplacené karty

Brno, 26. září 2001 --- Během podzimu by v České republice měla být uvedena nová revoluční technologie z oblasti SMS. Tato technologie umožní zákazníkovi získání určitého počtu melodií nebo log pro mobilní telefon prostřednictvím předplacené karty. Aktuální nabídku log a melodií zákazník nalezne v brožurce, která bude přiložena k předplacené kartě. Provozovatelé společnosti si od uvedení této technologie do praxe slibují vysoké zisky především proto, že k využívání a placení za tuto službu není třeba internetového připojení a cílová skupina je tak mnohonásobně větší.

V České republice bude tuto technologii a na ní postavenou službu COOLspace provozovat nově založená společnost Mobil Group. Jako první si budou moci vyzkoušet novou technologii v rámci pilotního provozu obyvatelé Brna. Tam by měla být služba uvedena během měsíce října nebo listopadu. Distribuovat předplacené karty v Brně bude společnost EUROSTAR. V Praze a dalších českých městech bude služba uvedena na začátku příštího roku.

Provozovatelé služby COOLspace hodlají nabídnout vyhrazené plochy na předplacených kartách a přiložených brožurkách i jako účinnou inzertní plochu.

„Zasílání log a melodií sice začalo na internetu, ale vzhledem k penetraci internetového připojení v České republice to stále ještě není nejvhodnější prodejní kanál“ říká David Dallago, jednatel společnosti Mobil Group a pokračuje „My jsme tuto dětskou nemoc vyléčili prostřednictvím předplacených karet a brožurek s aktuální nabídkou log a melodií. Tím jsme zásadním způsobem rozšířili cílovou skupinu, která naši službu bude moci využívat a domníváme se, že tomuto rozšíření bude odpovídat i náš zisk“.

David Dallago
Jednatel Mobil Group, s.r.o.
Mobil: +420 776 236876
Mail: info@mobilgrou­p.cz