Hlavní navigace

Logica spouští LogicaTV

[Tisková zpráva] První mezinárodní webová televize, která se soustředí na otázky transformace a inovace

Sdílet

Logica, přední poskytovatel IT služeb a konzultací, spustila první mezinárodní webovou televizi, která se soustředí na transformační procesy a problematiku inovací. LogicaTV (www.logica.tv) je koncipována jako interaktivní fórum, které umožňuje výměnu nápadů a osvědčených postupů. Série videopořadů, komentářů, rozhovorů, debat, zpráv a prezentací je přístupná z rozhraní s vyspělými interaktivními funkcemi včetně personalizovaných playlistů, diskuzí a videoblogů. LogicaTV má dva hlavní kanály – Transformation a Innovation.

Kanál Transformation se zabývá způsoby, jakými společnosti podporované odborníky z Logica Management Consulting řeší výzvy v oblasti zlepšování vztahů se zákazníky, zajištění shody s předpisy a zvyšování pružnosti svých informačních systémů.

Kanál Innovation zkoumá nové přístupy k podnikovým procesům a modelům prostřednictvím široké palety inovativních technologií. Tento kanál se věnuje také roli inovací na udržení dlouhodobého rozvoje a růstu ekonomik.

Programovou skladbu LogicaTV vytvářejí odborníci společnosti Logica. Pořady se natáčejí na různých místech po celém světě a jsou do nich pravidelně zváni hosté, kteří ve svých oborech řídí transformační a inovační projekty.

Vincent Berthelon, ředitel Logica Management Consulting, k tomuto projektu řekl: „V poslední době sledujeme značný nárůst počtu programů transformace a inovace, které se čím dál více stávají klíčem k odlišení a přežití. Zvládání změn napříč zeměmi a multikulturními týmy je výzva, avšak proaktivním řízením transformace a inovací můžete z tohoto procesu jen těžit.“

GBS Bindra, ředitel globálních inovací v Logice, poznamenal: „Doufáme, že LogicaTV podpoří diskuze, debaty a získávání nových nápadů. Přáli bychom si, aby nám umožnila těsněji spolupracovat s našimi zákazníky a partnery na hledání nových příležitostí pro budoucnost.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).